У Мукачеві жителі міста платитимуть за водопостачання та водовідведення 44,4 грн

У Мукачеві жителі міста платитимуть за водопостачання та водовідведення 44,4 грн

У Мукачеві жителі міста платитимуть за водопостачання та водовідведення 44,4 грн
Кран з водою. УНІАН

У Мукачеві частину тарифу на водопостачання та водовідведення — 15,39 грн — компенсуватимуть з міського бюджету. Таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету ті Мукачівської міської ради 6 квітня, — повідомив Суспільному речник Мукачівської міської ради Владислав Микита. Тариф на водопостачання та водовідведення у місті з 1 лютого 2023 року становить 59,79 грн. Жителі міста сплачуватимуть — 44,4 грн.

"Починаючи з березня мукачівці платитимуть 44 гривні за куб води. Якщо абонент вже зробив оплату за березень за старим тарифом, то переплата буде зарахована за наступний місяць", — повідомив на своїй сторінці у Facebook Мукачівський міський голова Андрій Балога.

Рішення про компенсацію частини тарифу на водопостачання та водовідведення з міського бюджету шляхом скорочення видатків по іншим напрямкам діятиме до закінчення воєнного стану.

Що відомо:

  • Підвищити тарифи на водопостачання та водовідведення у Мукачеві планували у 2022 році. 22 лютого на засіданні виконкому прийняли рішення: з 1 березня вартість водопостачання та водовідведення зросте до 45,18 грн. Згодом підняття тарифів відтермінували.
  • У Мукачеві з 1 лютого 2023 року тариф на водопостачання та водовідведення зріс до майже 60 грн.
  • З 1 січня 2022 року вартість водопостачання та водовідведення в Ужгороді становить 42,86 грн.

Читайте також:

  • Оборонна допомога Польщі, війська РФ атакують на 4 напрямках. 407 день війни. Онлайн;
  • Генштаб ЗСУ повідомляє про 390 військових РФ, знищених за добу.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок