Закарпатські школи рекомендують перевести на дистанційну форму навчання, — ОДА

Закарпатські школи рекомендують перевести на дистанційну форму навчання, — ОДА

Доповнено
Закарпатські школи рекомендують перевести на дистанційну форму навчання, — ОДА
. Фото: УНІАН

Навчання у школах на Закарпатті рекомендують перевести на дистанційну форму. Таке рішення прийняли на позаплановому засіданні регіональної комісії ТЕБ та НС, — повідомив Суспільному начальник управління інформаційної діяльності Закарпатської ОДА Роман Молдавчук. За його словами, далі в громадах мають самі ухвалювати рішення, враховуючи рекомендації комісії.

У повідомленні на сторінці Закарпатської ОДА у Facebook зазначили, що рекомендацію про переведення навчальних закладів на дистанційну форму навчання прийняли через збільшення кількості випадків захворювань на COVID-19 у області.

"Якщо протягом минулих шести тижнів спостерігався спад захворюваності, то за останні 7 днів кількість нових виявлених випадків в області зросла на 87%. Станом на 24 січня, завантаженість дитячих ліжок, виділених для лікування COVID-19, становить 55%", — йдеться у повідомленні Закарпатської ОДА.

Директор департаменту охорони здоров’я Анатолій Пшеничний розповів телефоном Суспільному: наразі на Закарпатті кількість дітей, інфікованих коронавірусом, які перебувають в лікарнях — найбільша за весь час пандемії.

За словами завідувачки інфекційного відділення Закарпатської обласної дитячої лікарні Віри Соловйової, стан здоров'я дітей, які перебувають у медзакладі, середньої важкості. Двоє дітей — у важкому стані.

"Вони мають супутні патології. Діти з вродженими вадами серця, також діти які потрапили до лікарні з травмами і в них виявився "позитивний" результат тесту ПЛР. Вони прооперовані, але лежать з COVID-19. Дуже важкохворих немає. Ми повністю перепрофілювали інфекційне відділення, забрали всіх інфекційних хворих, крім тих, у кого COVID-19. Тому, місць до ранку маємо. А далі будемо виписувати, бо вони не важкохворі. Ті, хто не потребують стаціонарного лікування будуть виписані через два-три дні", — розповіла телефоном Суспільному Віра Соловйова.

У інформації ОДА повідомили, що комісія рекомендує райдержадміністраціям та виконавчим комітетам місцевих рад провести засідання місцевих комісій з питань ТЕБ та НС і прийняти рішення про переведення навчальних закладів на дистанційну форму.

Що відомо:

  • Всі школи Ужгорода відправили на карантин з понеділка 24 січня.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок