У Тернополі триває набір на службу в морській піхоті

У Тернополі триває набір на службу в морській піхоті

У територіальному рекрутинговому Центрі комплектування морської піхоти в Тернополі триває набір на службу. Кореспонденти Суспільного дізнавалися, які умови вступу та хто вже приєднався до лав Збройних сил.

Щоби вступити на службу до ЗСУ, до місцевого рекрутингового Центру комплектування морської піхоти прийшов підприємець з Тернополя Назар Глов'як.

"Хотів би підписати контракт в морській піхоті. Хочеться бомбити російських окупантів, дати їм добрячого прочухана. Думаю, морська піхота буде саме то, де я можу це зробити, де можу себе реалізувати".

Чоловік обрав для себе спеціальність "навідник гармати".

ТЦК, морська піхота
Назар Глов'як, тернополянин. Суспільне Тернопіль

"Це є великокаліберні гармати, тому надіємся на гарний результат від моєї роботи. Кожен свідомий громадянин має задуматися щодо того, щоб захистити свою державу, свою територію від агресора. Чому саме морська піхота? Тому що хочу випробувати себе, хочу максимально принести багато користі цьому підрозділу".

У рекрутинговому центрі новобранців консультують бойові сержанти й офіцери, які мають досвід служби у морській піхоті, розповідає начальник секції територіального рекрутингу Центру комплектування морської піхоти Олексій Шангін.

ТЦК, морська піхота
Олексій Шангін, начальник секції територіального рекрутингу. Суспільне Тернопіль

"Вони, як бойові сержанти та офіцери, можуть не на словах та пальцях, а на власному досвіді підібрати посаду цивільному громадянину, який до нас звернувся. Тобто, людина приходить, має якийсь свій цивільний досвід, ми намагаємось підібрати ту посаду, де людина буде найбільш корисна для Сил оборони і для себе".

Аби вступити на службу до морської піхоти, треба відповідати вимогам, говорить Олексій Шангін.

"Це повинна бути фізично розвинена людина, яка відповідає критеріям відбору за морально-діловими якостями. Тобто, людина приходить до наших рекрутерів, які знаходяться в усіх областях нашої країни. У нашого представника вона проходить тести, в тому числі і психологічного відбору, тому що робота морського піхотинця досить складна не тільки фізично, а й психологічно. За висновками цього тестування розуміємо, чи вона нам підходить. Далі треба пройти ВЛК. Якщо за висновком ВЛК людина придатна для служби в морській піхоті, то ми далі з нею працюємо".

На початок