Тернополянка віддала шахраям 320 тисяч гривень

Тернополянка віддала шахраям 320 тисяч гривень

Шахрайство, гроші, Тернопіль, травень 2024
Тернополянка віддала гроші шахраям. ua.depositphotos.com

Тернополянка віддала 320 тисяч гривень шахраям, які видавали себе за представників брокерської фірми. Про це розповів речник Нацполіції Тернопільщини Сергій Крета.

За його словами, жінка упродовж року вкладала свої кошти у різні фінансові операції, які насправді були фейковими. Тернополянці 52 роки.

"Жінка в інтернеті побачила огошення про заробіток у брокерській фірмі. Інвестори робили ставки й у разі виграшу, гроші клієнтам поверталися з відсотком. Щоб отримати високий дохід, тернополянка протягом року перераховувала кошти на різні фінансові операції. Шахраї надсилали жінці гроші, щоб отримати її довіру. Потім зателефонував чоловік, який сказав, що треба внести ще 25 тисяч, щоб заробити значну суму. Тернополянка відповіла, що має тільки 5 тисяч гривень, які згодом перерахує. Поліцейські переконали жінку, що вона натрапила на шахраїв. Загалом вона втратила 320 тисяч гривень", — розповів речник Нацполіції області.

Сергій Крета каже, зараз поліцейські встановлюють особу зловмисника. Слідчі відкрили кримінальне провадження за 4 частиною 190 статті Кримінального кодексу України — шахрайство. За це передбачене покарання — позбавлення волі від 3 до 8 років.

На початок