У школі на Тернопільщині відбувся "Тиждень стилю"

У школі на Тернопільщині відбувся "Тиждень стилю"

Доповнено
джинсовий стиль
Шкільний день у джинсовому стилі, Великий Глибочок, Тернопільський район, квітень 2024 рік. Фото: Роман Жаровський

У Великоглибочецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Я. Стецька, що в Тернопільському районі, відбувся "Тиждень стилю", в якому взяли участь учні та вчителі. Впродовж тижня, з 8 по 12 квітня, вони вдягалися до школи, відповідно до визначеної тематики.

Про це Суспільному повідомила директорка навчального закладу Оксана Комарницька.

директорка школи
Оксана Комарницька. Фото: Роман Жаровський

За її словами, дні тижня зробили тематичними. А саме:

  • понеділок — діловий стиль
  • вівторок — чорно-білий стиль
  • середа — спортивний стиль
  • четвер — джинсовий стиль
  • п’ятниця — етностиль

Дивіться фото з "Тижня стилю" в цьому слайдері.

Оксана Комарницька каже, зініціювало проведення "Тижня стилю" в школі учнівське самоврядування.

"Діти прийшли до мене з такою ініціативою. З педагогами ми вирішили її підтримати. Мама учня нашої школи, депутатка білецької ОТГ Лілія Лаврів запропонувала запросити фотографа Романа Жаровського. Він щодня робив фото, які ми публікували на сторінці школи в Фейсбуці. Тиждень у школі минув гарно та емоційно. Плануємо повторити таку акцію, але з новим тематичним наповненням".

За словами Лілії Лаврів, цією акцією також хочуть допомогти ЗСУ.

"Фотозвіт зі світлинами від Романа Жаровського усі мають можливість переглянути. Та якщо юна модель фотографувалась більше, але її світлини не потрапили в Фейсбук, адже усі 1500 щодня виставити неможливо, а батьки хочуть мати всі світлини своєї дитини за усі 5 днів, то за донат для ЗСУ, ми готові вибрати фото дитини й записати їх на флешку, щоб люди отримали їх у найкращій якості. Донат стартує від 500 гривень".

Жінка каже, на разі хочуть підтримати збір капелана 105 окремої бригади тероборони ЗСУ з Тернопільщини Євгена Флисти, який збирає на РЕБи з різними діапазонами частот.

Отримати всі фото дитини, за її словами, батьки можуть, задонативши 500 гривень й для іншого підрозділу ЗСУ, на свій вибір, представивши скрін проплати.

"Також, заохочуємо всіх зробити донат в будь-якій сумі на потреби ЗСУ, завдячуючи яким наші діти мають можливість насолоджуватись повноцінним шкільним життям", — сказала Лілія Лаврів Суспільному.

На початок