Народила вдома: медики доставили до лікарні жінку з Тернопільщини

Народила вдома: медики доставили до лікарні жінку з Тернопільщини

На Тернопільщині жінка народила вдома
Фельдшерка із дитиною. Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

На Тернопільщині працівники бригади Теребовлянської підстанції екстреної медичної допомоги доставили до лікарні жінку, яка народила вдома.

Про це повідомили на сторінці комунального некомерційного підприємства "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Тернопільської обласної ради.

Виїхали на виклик лікар Роман Чайківський і фельдшерка Христина Новак. "Медики потрапили на свій перший виїзд, з якого вони поверталися із маленьким згорточком та сяючими очима. Пологи вдома – це завжди ризик, але наші медики готові до будь-яких ситуацій, тому їхали на виклик впевнено і підготовлено. Пацієнтка перебувала на обліку в жіночій консультації та готувалася до поповнення лише за два тижні. Але маленька пацієнтка вирішила зовсім інакше. Внаслідок стрімких пологів дівчинка з’явилася на світ ще до прибуття бригади медиків", — йдеться у повідомленні.

Народила вдома: медики доставили до лікарні жінку з Тернопільщини
Медики з дитиною та породіллею. Фото: Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Медики оглянули дитину та маму, оцінили їх стан, підключили жінку до системи та транспортували обох до Перинатального центру Тернопільської міської лікарні №2. Дівчинка стала третьою дитиною в сім’ї.

На початок