Смерть чоловіка, якого доставили до лікарні з ТЦК на Тернопільщині: нові подробиці

Смерть чоловіка, якого доставили до лікарні з ТЦК на Тернопільщині: нові подробиці

Житель Трибухівської громади Ігор Мейхер, який знепритомнів у ТЦК на Тернопільщині, помер через закриту черепно-мозкову травму з крововиливом.

Про це повідомив начальник управління Національної поліції в Тернопільській області Сергій Зюбаненко на своїй сторінці у соцмережі.

За його словами, судмедексперт зробив розтин тіла померлого і встановив, що чоловік ймовірно впав під час епілептичного нападу. Це й призвело до таких травм. Справу передають Державному бюро розслідувань. Також кримінальне провадження розпочала Тернопільська спеціалізована прокуратура.

Ігор Мейхер жив в селі Медведівці Трибухівської. Рідних чоловіка кореспонденти Суспільного вдома не застали.

Будинок в якому проживав Ігор Мейхер
Будинок в якому проживав Ігор Мейхер. Фото: Суспільне Тернопіль

Староста села Галина Бабій розповіла Суспільному, що вони поїхали до Чорткова забирати тіло.

"Він був хорошою людиною, спокійний, привітний, доброзичливий. Він не працював, але хто його попросив, то він допомагав. Що стало причиною його смерті, невідомо. Два роки тому ми давали повістку і була поряд з ним дружина, вона сказала, що він піде. Він пройшов медичну комісію, був повернутий, сказали, що в нього епілепсія. Я не знаю, яким чином він потрапив до ТЦК", — говорить Галина Бабій.

Староста села Галина Бабій
Староста села Галина Бабій. Фото: Суспільне Тернопіль

Кореспонденти Суспільного зателефонували до брата Ігоря Мейхера. Він повідомив, що ні він, ні мама коментарів давати не будуть. У центрі комплектування в Бучачі, де чоловік втратив свідомість, черговий Ігор Винниченко повідомив, що коментар дадуть з дозволу Оперативного командування "Захід". Щоб отримати дозвіл, кореспонденти надіслали туди інформаційний запит.

З центру комплектування Ігоря Мейхера відвезли до Бучацької міської лікарні.

"Пацієнт Мейхер Ігор, 1974 року народження, житель села Медведівці, був доставлений швидкою допомогою о 17.40, у відділення анестезіології та інтенсивної терапії, із діагнозом судомний синдром", — розповіла меддиректорка Бучацької лікарні Оксана Вишневська.

Меддиректорка Оксана Вишневська
Меддиректорка Бучацької лікарні Оксана Вишневська. Фото: Суспільне Тернопіль

Завідувач відділу анестезіології Іван Іваніцький каже, що чоловік був без свідомості.

"Поступив без свідомості, в судомах, з розладами дихання і з розладами гемодинамічних показників. Одразу після огляду він був заінтубований і переведений на штучну вентиляцію легень. Після огляду всіма спеціалістами встановили діагноз закрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку, під знаком запитання субдуральна гематома, був забій правої тім'яної ділянки голови. Зовнішніх таких ознак для того, щоб можна було сказати, що він був якимось чином травмований, не було виявлено".

Завідувач відділу Іван Іваніцький
Завідувач відділу анестезіології Іван Іваніцький. Фото: Суспільне Тернопіль

Нагадаємо, через смерть Ігоря Мейхера вчора, 29 лютого, люди прийшли під Бучацьку міську раду, розповів голова міськради Віталій Фреяк. За його словами, вони вимагали розслідування смерті чоловіка.

"Це стосується Трибухівецької громади, не Бучацької. Ми зацікавлені в тому, щоб поліція розібралася, якщо люди винні, то мають понести відповідальність".

"Ми будемо контролювати весь процес розслідування. Ми вже цікавилися, які там причини, але нам доповіли, що поки немає висновку судмедекспертизи і ми не можемо дати ніяких роз'яснень", — каже голова Трибухівської громади Олег Ковдрин.

На своїй сторінці начальник Нацполіції області Сергій Зюбаненко повідомив, що з за результатами розтину тіла судмедексперт встановив, що чоловік ймовірно впав під час епілептичного нападу. Це й призвело до таких травм. Справу передають Державному бюро розслідувань. Також Тернопільська спеціалізована прокуратура зареєструвала кримінальне провадження через ймовірне перевищення повноважень військовослужбовцями Чортківського районного центру комплектування. За це можуть ув’язнити до 12 років.

На початок