У Тернополі відбулася сумівська акція "Теплом зігріємо серця"

У Тернополі відбулася сумівська акція "Теплом зігріємо серця"

СУМ в Україні Тернопіль
Спілка Української Молоді провела акцію "Теплом зігріємо серця". Суспільне Тернопіль

Представники діаспори Спілки Української Молоді в США та Німеччині зібрали подарунки дітям військовослужбовців з Тернопільщини. Це 265 наплічників з іграшками, одягом та канцелярією. Їх передали дітям учасників російсько-української війни.

Акцію "Теплом зігріємо серця" сумівці організовують з 2014 року. Про це Суспільному розповіла координаторка заходу на Тернопільщині Мар’яна Марець.

сумівка Мар’яна Марець
Мар’яна Марець. Суспільне Тернопіль

Один із наплічників отримала чотирирічна Ірина Білан з Тернополя. По подарунок вона прийшла разом з мамою та батьком, який прийшов у відпустку.

"Для моєї дитини подарунок це радість. Вона задоволена, здорова і слава Богу, каже батько дівчинки Андрій Білан.

Теплом зігріємо серця
Ірина Білан розглядає з батьками вміст наплічника. Суспільне Тернопіль

Також наплічники отримали півторарічна Богдана і п’ятирічна Діана Ірза. За словами мами дівчат — Анастасії Ірзи, її чоловік зараз на передовій.

"Ми дуже задоволені, бо дитина йде в перший клас і якраз такі речі, що дійсно треба. Дякуємо, що трошки полегшили нам життя в підготовці до першого класу. І дітям приємно, і чоловікові приємно. Треба його теж чимось радувати, щоб йому було легше і нам було легше. Таке емоційне завжди допомагає справлятися зі стресовими ситуаціями. Емоції добрі — це добре".

Акція Теплом зігріємо серця
Анастасія Ірза з дітьми. Суспільне Тернопіль

Мар’яна Марець каже, цьогоріч від сумівців з-за кордону в Україну прийшло 1800 наплічників.

"Загалом за 10 років проведення акції більше 18 000 дітей військових отримали подарунки і це на суму більше 530 тисяч американських доларів. Цього року наплічники призначені для родин військових, чиїх батьків було мобілізовано в 2023 році. Також для дітей бійців "Правого сектору" і дітей сумівців , чиї батьки воюють. Для Тернополя подарунки готували сумівці зі США. Це, зокрема, осередки: Нью-Йорк, Клівленд, Балтимор, Сірак’юс і Гардфорд, а також сумівці з Німеччини, за що ми їм дуже вдячні".

Теплом зігріємо серця
Сумівська акція "Теплом зігріємо серця".

"Теплом зігріємо серця" — доброчинна акція Спілки Української Молоді, під час якої представники діаспори молодіжної організації купують подарунки для дітей військових та переселенців.

наплачник
Наплічники, які сумівці передали дітям військовослужбовців з Тернопільщини. Суспільне Тернопіль

За словами Мар’яни Марець в 2018 році ця акція перемогла у номінації Молодіжна та дитяча благодійність "Національного конкурсу "Благодійна Україна".

На початок