На Тернопільщині провели всеукраїнські змагання з мандрівництва

На Тернопільщині провели всеукраїнські змагання з мандрівництва

На Тернопільщині провели всеукраїнські змагання з мандрівництва
Учасники змагань з мандрівництва. Фото: Оксана Семенець

Всеукраїнські змагання з мандрівництва "Снігохід" провели у Кременці. У змаганнях взяли участь 63 команди. До них увійшли 226 учасників з різних областей України.

Про це Суспільному розповіла рганізаторка змагань Оксана Семенець. За її словами, мета змагань — залучити молодь до спортивного туризму, популяризувати здоровий спосіб життя та активний відпочинок.

"Взяли участь любителі, професіонали та юнацькі команди. Вони протягом 8 годин змагалися між собою, щоб пройти найбільше точок та отримати більше балів. Вкінці змагання вони отримали призи", — каже Оксана Семенець.

Світлана Гаврих з друзями на змаганнях
Світлана Гаврих з друзями на змаганнях. Фото: Світлана Гаврих

"Вдруге брала участь у "Снігоході". Мені та моїй команді, надзвичайно сподобалась місцевість. Ми побачили неймовірні пейзажі та природні перлини Кременеччини", — розповіла учасниця змагань Світлана Гаврих.

Як розповіла Оксана Семенець, змагання організували учасники національної скаутської організації "Пласт" та громадської організації "Молодіжний націоналістичний конгрес" спільно з управлінням молоді, спорту та іміджевих проектів обласної державної адміністрації. За її. словами, на Тернопільщині такі змагання проводять вже п’ятий рік поспіль. Цього року турнір "Снігохід" присвятили Василю-Якову Капустинському, Тарасу Давидюку та іншим учасникам змагань, які загинули на війні.

На початок