Легкоатлетка з Тернопільщини здобула срібну медаль на чемпіонаті України

Легкоатлетка з Тернопільщини здобула срібну медаль на чемпіонаті України

Легкоатлетка з Тернопільщини здобула срібну медаль на чемпіонаті України
. Фото: Тетяна Когут

Легкоатлетка з Тернопільщини Тетяна Когут здобула срібну медаль на чемпіонаті України серед дорослих. Дівчина – вихованка Бережанської дитячо-юнацької спортивної школи. Про це повідомив її тренер – Володимир Дуда.

За його словами, спортсменка змагалася у бігу з перешкодами.

"Дистанцію три кілометри Тетяна подолала за 10 хвилин 23.83 секунди. Змагання проходили у Луцьку. Під час цього чемпіонату спортсменка також підтвердила звання майстра спорту України. Змагатися було важко, тому що погодні умови не сприяли. Стартувала Тетяна о 19.10, а перед тим почався сильний дощ", – розповідає тренер.

Тетяна Когут здобула срібну медаль на чемпіонаті України
Тетяна Когут здобула срібну медаль на чемпіонаті України. Фото: Тетяна Когут

Володимир Дуда каже, спортсменка пропустить чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів, бо уже 15 вересня поїде на чемпіонат з бігу по шосе в Італію. Змагання там пройдуть в Італії 17 вересня. Там вона бігтиме дистанцію 5 кілометрів.

"Результатом на чемпіонаті України ми задоволені, адже майже не готувалися до нього. А більше тренувалися до змагань в Італії, тому під час занять не ставили високих перешкод", – каже тренер.

Що відомо

На початку липня цього року Тетяна Когут виборола 1 місце у бігу на 3000 метрів з перешкодами на регіональних змаганнях у місті Бергамо в Італії.

Читайте також

На початок