Тернополянка передала пряники у Великобританію, щоб придбати павербанки бійцям

Тернополянка передала пряники у Великобританію, щоб придбати павербанки бійцям

Тернополянка передала пряники у Великобританію, щоб придбати павербанки бійцям
. Фото: Олена Мудра

Для військовослужбовців волонтерка Олена Мудра передала 10 павербанків. Їх придбали за кошти, які були виручені від продажу пряників та ляльок-мотанок у Великій Британії. Це проєкт "Бандеролька перемоги" від благодійного фонду "Промінь сонця".

За словами Олени Мудрої, закупили павербанків на суму 300 фунтів. У рамках проєкту, виготовлені майстринями вироби реалізовувалися під час благодійних ярмарків, у містечку Грейсхот Великобританії.

"Ми передавали пряники, ляльки-мотанки. Нам було цікаво, як доставлять посилку, як будуть продаватися вироби майстрів. Власниця кафе Касі Дзюбик збирає кошти на ЗСУ, вона купувала форму, турнікети і інші необхідні речі хлопцям. Хтось із відвідувачів закладу задонатив 300 фунтів. Ми хотіли купити зарядну станцію, а потім порадилися з військовослужбовцями і вирішили придбати малі повербанки на сонячних батареях. Ними користуватися набагато зручніше і більше підрозділів зможуть бути завжди на зв’язку. Вже передали павер для ДУКу і передаємо військовослужбовцям ЗСУ. Формуємо наступну посилку у Великобританію. Це картини, браслети та вінки. Ми працюємо. Наш шлях складний, ми об'єднуємо людей навколо проектів, вони творчо долучаються і є певні результати по всіх розпочатих напрямках", – каже Олена Мудра.

Жінка каже, буде відправляти у Великобританію в середині серпня наступну "Бандерольку перемоги".

Читайте також

  • Тернопільські волонтери передали допомогу бійцям ЗСУ
На початок