Жителі Тернопільщини можуть запросити дітей з інтернатів на Різдвяні свята у свою родину

Жителі Тернопільщини можуть запросити дітей з інтернатів на Різдвяні свята у свою родину

Жителі Тернопільщини можуть запросити дітей з інтернатів на Різдвяні свята у свою родину
. Фото: Богдан Боденчук/Суспільне

На Тернопільщині стартувала акція "Запроси дитину на свята, канікули у родину". Про це Суспільному розповіла координаторка благодійної програми Ірина Абрамець.

За її словами, програму в області з 2017 року реалізує благодійний фонд "Майбутнє сиріт". На Тернопільщині в акції за 2 роки взяли участь 27 сімей і 30 дітей-сиріт із 4 інтернатних закладів. В 2020 році програму через пандемію призупинили.

Акція "Запроси дитину на свята, канікули у родину" розпочалася 10 грудня. Вона діє для дітей віком від 6 до 17 років із 4 інтернатних закладів: з Бережанської школи-інтернату – 10 дітей, Тернопільського дитячого будинку для дітей шкільного віку – 11 дітей, Новосільської школи-інтернату (діти з незначними порушеннями ментального розвитку) – семеро школярів і 1 дитина з навчально реабілітаційного центру Теребовлі.

"У хлопчика є порушення слуху та мовлення і тому для нього шукають особливу сім’ю. Раніше вихователі по черзі брали його до себе додому і він мав можливість проживати емоції, бачити традиції, та в цьому році в них був запит до нас, щоб ми зайшли для нього сім’ю на свята", – каже координаторка.

Жінка розповіла, будь-яка сім’я може запросити до себе дитину на свята, для цього не потрібно великого доходу, має бути тільки бажання:

"Зареєструватись і отримати необхідну консультацію про участь в програмі можна зателефонувавши у фонд "Майбутнє сиріт".

Мета акції – подарувати дітям увагу, турботу і сформувати в них позитивне уявлення про традиції Новорічних свят в сім’ї.

Що відомо

  • На Тернопільщині відкрили дитячий будинок сімейного типу

Читайте нас у Telegram- екстрені новини

Підписуйтеся на Суспільне Тернопіль у Viber

Приєднуйтеся до нас в Instagram

На початок