10 шкіл Тернопільщини через негоду перейшли на дистанційне навчання

10 шкіл Тернопільщини через негоду перейшли на дистанційне навчання

10 шкіл Тернопільщини через негоду перейшли на дистанційне навчання
. Суспільне Тернопіль

10 шкіл області сьогодні через негоду перейшли на дистанційне навчання. Про це повідомила начальниця обласного управління освіти Ольга Хома.

“В зв’язку з погіршенням погодних умов, дистанційне навчання розпочато в 10-ти закладах освіти. В Нараївській ОТГ – 2 заклади, Великобірківська – 1 заклад, Вишнівецька 1 заклад, Залозецька громада – 4 заклади, Великодедеркальська – 1 і Кременецька ОТГ – 1 заклад”, – каже Хома.

Зокрема, Великобірківська школа сьогодні на дистанційному навчанні через негоду. Про це розповіла начальниця управління освіти, молоді та спорту громади Ольга Урманець. За її словами, це одна із трьох шкіл громади.

“Це одна тільки школа. Шкільний автобус не зміг виїхати, бо ще не було розчищено. Вони тільки на сьогоднішній день дистанційно, а завтра, я думаю, що буде навчання так як треба. У Великобірківській школі є 476 учнів”, – каже Урманець.

За словами голови Великобірківської громади Любомира Ковча, всі дороги громади планують розчистити до вечора. Для цього залучили 4 одиниці спецтехніки.

Нагадаємо, на Тернопільщині є 687 закладів загальної середньої освіти і 600 дошкільних закладів. В школах області навчається 110 тис учнів, каже Хома.

Що відомо

  • 170 спецмашин розчищають дороги Тернопільщини від снігу.
На початок