Хто балотується до Сумської обласної ради від "Батьківщини"

Хто балотується до Сумської обласної ради від "Батьківщини"

Хто балотується до Сумської обласної ради від "Батьківщини"
. Суспільне Суми

Суспільне продовжує розповідати про кандидатів у депутати Сумської міської та обласної ради. Цього разу – про вже відому першу п'ятірку кандидатів у депутати Сумської обласної ради від ВО "Батьківщина". Повний список наразі не оприлюднений.

Вадим Лисийголова обласного осередку ВО "Батьківщина", президент Федерації автоспорту Сумщини. У 2015 році очолював список політичної партії «Рідне місто» до обласної ради, партія не пройшла. До цього був депутатом Сумської міської ради у фракції «Батьківщини», з якої пішов у серпні 2015-го.

Був помічником на громадських засадах у народних депутатів Івана Сідельника (6 скликання) та Ігоря Молотка (7 скликання), та на платній основі в Ігоря Молотка під час 8 скликання.

З 2011 по 2014 рр. був директором КП "Сумикомунінвест". З 2015 по 2016 рр. – начальник відділу екологічного та радіологічного контролю Державної екологічної інспекції в Сумській області. За інформацією з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Вадим Лисий є підприємцем, основний вид діяльності – торгівля автомобілями.

Володимир Поцелуєв – голова депутатської фракції "Батьківщина" в Сумській обласній раді та головний лікар Сумської центральної районної лікарні. На попередніх місцевих виборах у 2015 році був обраний до Сумської облради від ВО "Батьківщини". У 2002 році балотувався до Верховної Ради від Комуністичної партії робітників і селян, однак партія не пройшла.

З 1999 року по 2003 р. працював лікарем у Сумській лікарні №5, з 2003 року – є головним лікарем Сумської центральної районної лікарні.

Читайте також: Місцеві вибори-2020. Кого ми обираємо та що треба знати про компетенції влади

Магомет-Шаріп Галаєв – депутат Сумської обласної ради від ВО "Батьківщина".

У 80-х був заступником директора об’єднаної та обласної дирекції колгоспних ринків. З 87-го року і по 2009 рік працював директором сумського Центрального ринку. З 2009 року – голова правління Сумської обласної спілки споживчих товариств.

У 2002 році Галаєв балотувався до Сумської міської ради за округом №18 від Партії Мусульман України. У 2006 році від Народного блоку Литвина балотувався до Сумської міської ради. У 2015 році його було обрано до Сумської обласної ради від ВО "Батьківщина".

Його син – Расул Галаєв – чинний директор і депутат Сумської міської ради, балотується до Сумської міської ради від партії "Європейська Солідарність".

Катерина Приходько – депутатка Сумської обласної ради від ВО "Батьківщина". До 1982 року працювала бухгалтером та завідувачкою, у 1989-1992 рр. була народною депутаткою СРСР. З 2008 по 2010 рр. була представницею Українського інституту національної пам’яті в Сумській області. Нині – підприємиця. Займається роздрібною торгівлею переважно продуктами, напоями та тютюновими виробами.

У 2019 році балотувалась до Верховної Ради за списком від ВО "Батьківщина", але не пройшла. Також до ВР Приходько балотувалась у 2012, 2002 та 1998 як самовисуванець, однак її не було обрано.

Віра Мотречко – заступниця Сумського міського голови, депутатка Сумської обласної ради, членкиня виконавчого комітету Сумської міськради.

У 2001 році була директоркою СДЮШ Олімпійського резерву Сумської облради ФСТ «Динамо» з хокею на траві. З 2004 по 2007 рік – начальниця відділу фізичної культури та спорту Сумської міськради, а з 2007 по 2016 р. – начальниця відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сумської міської ради, а до 17 року була начальницею відділу у справах молоді та спорту міськради.

У 2010 стала депутаткою Сумської міськради від ВО "Батьківщина". У 2012 році Мотречко балотувалась до Верховної Ради, однак не була обрана.

Що відомо:

  • На вибори до Сумської міської ради подалися 14 політичних партій, до обласної - 12. Кандидатів на пост Сумського міського голови – зареєструвалось 10 кандидатів.
  • Місцеві вибори мають відбутися 25 жовтня. Рішення про реєстрацію кандидатів, або відмову, виборчі комісії мають ухвалити до 29 вересня.
  • Хто йде на вибори до Сумської міськради від "Європейської Солідарності": перша десятка.
На початок