Обласній "Батьківщині" змінили обличчя

Обласній "Батьківщині" змінили обличчя

Обласній "Батьківщині" змінили обличчя
Фото: Facebook Вадима Лисого

Замість Олександра Лисенка обласним осередком керуватиме президент Федерації автоспорту Сумщини Вадим Лисий. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook останній.

«Тільки-но повернувся з Києва. Хочу повідомити що відкриваю нову сторінку свого життя. Мав честь прийняти пропозицію... очолити партійну організацію в Сумській області. Я в політиці давно, з 2007 року в партії «Батьківщина»..., був помічником народних депутатів Сидельника І.І., Полохало В.І., Молотка І.Ф. Три роки очолював партійну організацію «Батьківщина» в місті Суми...", - написав Вадим Лисий.

Сумський міський голова Олександр Лисенко, який до цього очолював обласний осередок ВО "Батьківщина" сказав, що піти вирішив не сьогодні.

"Це рішення було прийнято вже давно, єдине, що були виборчі процеси, і для того, щоб не змінювати ситуацію у середині партійної організації, партія зверталася до мене, щоб саме не вирішувати це питання під час виборчого процесу. Я в своєму житті в одній партії був і залишаюся", - так пояснив Олександр Лисенко ситуацію.

На думку політолога Андріани Костенко, підстави уходу чинного міського голови з керівної посади у місцевій "Батьківщині" дещо інші.

"Це спроба міського голови певним чином відсторонитись від «Батьківщини» і наблизитись до «Слуги народу» для того, щоб наступні вибори отримати більшу підтримку", - вважає кандидат політичних наук Андріана Костенко.

Вадим Лисий 1983 року народження. У 2015 році очолював список політичної партії «Рідне місто» до обласної ради, партія не пройшла. До цього був депутатом Сумської міської ради у фракції «Батьківщини», з якої пішов у серпні 2015-го – після того, як його звинуватили у причетності до непрозорого продажу комунального майна та виділення землі на території військового містечка підприємцю, що є йому рідним братом. Тоді Вадим Лисий заявляв про наміри оскаржити це – інформації про подальші судові позови Суспільне не знайшло.

Вибір редакції

На початок