Чинний Сумський міський голова втретє балотуватиметься у мери

Чинний Сумський міський голова втретє балотуватиметься у мери

Чинний Сумський міський голова втретє балотуватиметься у мери
. Facebook: Батьківщина.Сумська область

Сумський міський голова Олександр Лисенко знову балотуватиметься на посаду мера. Про це повідомили 15 вересня на презентації команди ВО "Батьківщина" до Сумської міської та обласної рад.

Олександр Лисенко народився у 1971 році в Москві, у родині військовослужбовця. У Сумах живе з 1984 року. У 1992 році закінчив Донецьке вище військово-політичне училище, а у 2010 році - Сумський державний університет за спеціальністю "Менеджмент організацій". З 2006 року очолював власне підприємство ТОВ "Сумитранс–С". Нині підприємство не працює.

Чинний Сумський міський голова буде балотуватися на місцевих виборах знов
Суспільне Суми

Чинний мер є членом партії Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина" з 2006 року. З лютого 2012 року до 2020 року очолював обласний її осередок. Нині головує там Вадим Лисий.

Олександр Лисенко двічі обрався міським головою Сум: у травні 2014 року на позачергових виборах та у листопаді 2015 року. Одружений, має доньку.

Читайте також: Місцеві вибори-2020. Кого ми обираємо та що треба знати про компетенції влади

Згідно з декларацією за 2019 рік посадовець володіє земельною ділянкою у Сумах площею 600 м кв. Має у спільній власності житловий будинок, квартиру та два нежитлові приміщення. Дружина посадовця - власниця двох земельних ділянок і житлового будинку.

Серед рухомого майна чинний мер вказав 6 вантажних автомобілів. За 2019 рік Лисенко задекларував понад 600 тис. грн доходу. Готівки чоловік має 190 тис. грн та 10 тис. доларів США. Близько 60 тис. грн – на рахунках у банках.

Також до першої п'ятірки увійшли директорка департаменту фінансів Сумської міськради Світлана Липова, директорка департаменту освіти і науки ОДА Вікторія Гробова, директорка центральної міської лікарні Валентина Домінас, координатор донорського руху у м. Суми Давид Гвініашвілі, директор "Міськводоканалу" Анатолій Сагач.

Що відомо

  • Директора сумського ТРЦ у мери Сум висунула партія "За майбутнє".
  • 31 серпня Партія "Слуга народу" висунула кандидаткою на посаду Сумського міського голови Тетяну Рябуху, яка нині є народною депутаткою України, а раніше працювала вчителькою молодших класів і директором табору "Зоряний" на Баранівці у Сумах.
  • Раніше сумські осередки "Європейської Солідарності", "За Україну!", "Народного Руху України" та "Демократичної сокири" підписали Меморандум про співпрацю і домовилися про висунення єдиного кандидата від цих політичних сил - Вадима Акпєрова, який нині є головою Сумської районної ради.
  • Центральна виборча комісія оголосила з 5 вересня 2020 року початок виборчого процесу місцевих виборів, призначених на 25 жовтня. Реєстрація кандидатів розпочалася 15 вересня.
На початок