Дизайнерка-ілюстраторка, що візуалізує і наближає перемогу. Так колеги і знайомі відгукуються про сумчанку Марину Мельник. У Сумській міській галереї жінка презентувала серію ілюстративної графіки на тему війни та майбутньої перемоги українського народу.
Авторка ділиться: перша робота їй наснилася. Так з'явився ескіз, який вона втілила в листівку і показала подрузі-дизайнерці.
"Вона каже: так продовжуй, роби це, роби серію, бо це людям зайде, це людей підтримує. Такі часи зараз – дуже важкі, дуже сумні. Людям треба мати щось таке, що підсилить їх віру, що надихне їх. І я продовжила малювати, народилася серія, вона натхненна кольорами нашого прапора", - розповіла Марина Мельник.
Одна за одною з'явилися 18 графічних плакатних робіт з текстовим посланням, що містить гру слів.
"Її роботи надихають, вселяють посмішку і надію. Дивишся на них – і хочеться вірити, що вони дійсно пророчі, як "Кримський міст", і всі інші. Марина виставляється в нашій галереї перший раз, але, наскільки я знаю, це вже третя її виставка в місті Суми. Ця виставка доповнена новими роботами, не тільки ті, які були раніше", - розповіла начальниця відділу галереї Тетяна Голод.
"Мені дуже сподобалось, якось це по-новому, не так, як завжди. Дуже справжні роботи і дуже душевні", - розповіла відвідувачка виставки Світлана Базилева.
"Різні ідеї цікаві, треба роздивлятись. Меседж вловлюється в кожній роботі. Основний, фірмовий колір, бачу, блакитний, він об'єднує, на ньому тримаються роботи. Цікава стилізація, професійно закомпоновані роботи", - сказав про виставку відвідувач Олександр Заступ.
Позиція авторки – займатися благодійною творчістю, тому частину своїх робіт жінка відправила на фронт, на гроші від продажу іншої частини закупили знаряддя для бійців Збройних сил.
Ілюстрації ж, представлені в міській галереї, сумчани зможуть переглянути до 19 лютого за адресою вул. Соборна, 27.
Читайте також
- П'ять сумських культурних проєктів отримали фінансування від Goethe-Institut.
- "Музей горюнської культури" у Конотопському районі на Сумщині додали в перелік культурної спадщини України.
Читайте Суспільне у Telegram
Долучайтесь до нашої спільноти у Viber
Підписуйтеся на наш Instagram