Легка атлетика: чемпіонат світу

Новини ЧС-2024 з легкої атлетики

Михайло Кохан на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Михайло Кохан — бронзовий призер чемпіонату Європи з метання молота. Це його перша медаль у кар'єрі на рівні Євро

Александер Дум в естафетному бігу на ЧС

"Найкращі два дні у моєму житті". 26-річний бельгійський бігун Дум виграв два сенсаційні "золота" на ЧС-2024

Ексклюзивно
"Наберу обертів і складу конкуренцію". 23-річна багатоборка Лобан уперше фінішувала у топ-6 на рівні чемпіонату світу

Ексклюзивно
Ярослава Магучіх

Україна завершила виступи на чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні: медальний залік

Багамська бігунка Девінн Чарльтон — авторка нового світового рекорду на дистанції 60 м/б.

Багамська бігунка Чарлтон вдруге за місяць оновила світовий рекорд у бігу на 60 метрів з бар'єрами: результат ЧС-2024

Емоції Геміша Керра після оновлення особистого рекорду на ЧС у приміщенні

"Особливий момент". Новозеландець Керр виграв "золото" ЧС у стрибках у висоту з національним рекордом

Ексклюзивно
Геміш Керр: новозеландський стрибун у висоту здобув "золото" на ЧС у приміщенні з оновленням національного рекорду, емоції легкоатлета від перемоги та встановленого рекорду
Андрій Проценко на чемпіонаті світу в приміщенні

"Треба підтягуватися тепер мені". Андрій Проценко очікує на боротьбу за місце в збірній після складного зимового сезону

Ексклюзивно
Андрій Проценко: український стрибун у висоту оцінив свій виступ на чемпіонаті світу в приміщенні, що сказав Проценко про фінал стрибків у висоту, ексклюзивний коментар для Суспільне Спорт
Олег Дорощук на чемпіонаті світу в приміщенні

"Хто не скористався такою можливістю – той дурень". Олег Дорощук самокритично оцінив фініш четвертим на ЧС у приміщенні

Ексклюзивно
Олег Дорощук: український стрибун у висоту оцінив свій виступ на чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні, як виступив Дорощук і його емоції після фіналу
Олег Дорощук на ЧС-2024 у приміщенні

Олег Дорощук став четвертим у фіналі чоловічих стрибків у висоту на ЧС-2024 у приміщенні

Мільтіадіс Тентоглу

"Стане найпростішим змаганням". Олімпійський чемпіон погрожує покинути виступи в стрибках у довжину: у чому причина