Марина Бех-Романчук стала найкращою стрибункою в довжину в 2020 році

Марина Бех-Романчук стала найкращою стрибункою в довжину в 2020 році

Марина Бех-Романчук стала найкращою стрибункою в довжину в 2020 році
Associated Press

І не лише вона визнана однією з найкращих українок у цьому році.

Чотири українських спортсменки визнані одними з найкращих у 2020-му році американським легкоатлетичним журналом Track & Field. Про це повідомив офіційний сайт видання.

Пандемія коронавірусу вплинула на старти в легкій атлетиці, але це не завадило Ярославі Магучіх, Марині Бех-Романчук, Юлії Левченко та Аліні Шух отримати звання одних із найкращих легкоатлеток.

Марина Бех-Романчук стала найкращою стрибункою в довжину у 2020-му році. Українка двічі перемогла на етапах Діамантової ліги.

Також Ярослава Магучіх та Юлія Левченко ввійшли до трійки найкращих стрибунок у висоту. У своїй дисципліні вони поступилися лише росіянці Марії Ласіцкене.

У свою чергу, Аліна Шух посіла друге місце серед семиборок, пропустивши вперед лише австрійську легкоатлетку Івону Дадич.

 • Топ-3 за стрибками в довжину
 1. Марина Бех-Романчук (Україна)
 2. Малайка Міхамбо (Німеччина)
 3. Хадді Сагнія (Швеція)
 • Топ-3 за стрибками в висоту
 1. Марія Ласіцкене (Росія)
 2. Ярослава Магучіх (Україна)
 3. Юлія Левченко (Україна)
 • Топ-3 в семиборстві
 1. Івона Дадич (Австрія)
 2. Аліна Шух (Україна)
 3. Каролін Шафер (Німеччина)

Як виступала Бех-Романчук на Діамантовій лізі

Під час останнього етапу в змаганнях Діамантової ліги українка посідала друге місцу після перших п'яти стрибків, її найкращий показник - 6.79 метра, у вирішальному спробу також відібралися Хадді Санья (6.85 м) та Есе Брюме (6.71 м). Інші атлетки не дострибнули навіть до відмітки 6.50 м.

У фіналі Марина змогла показати свій максимум - вона виконала стрибок на 6.91 метра. Це другий найкращий результат в кар'єрі (усього 2 сантиметри від особистого рекорду) та найкращий стрибок у сезоні!

Читайте також: 6.91 м. Найкращий стрибок Бех-Романчук у сезоні

Загалом у сезоні 2020 року Марина провела сім міжнародних стартів: чотири виграла, тричі фінішувала другою.

Як виступали Юлія Левченко та Ярослава Магучіх

Юлія Левченко виграла останній етап Діамантової ліги у жіночих стрибках у висоту, а Ярослава Магучіх - друга. Левченко в Римі стрибнула на 1.98 м, а Магучіх - на 1.95 м.

Читайте також: Переможний дубль українок. Левченко перемогла Магучіх на етапі Діамантової ліги в Римі

Також Левченко виступала в хорватському Загребі на Continental Tour. Українка подолала планку в 1.93 метри та стала переможницею змагань.

Окрім того, Магучіх виграла "золто" на міжнародних змаганнях ISTAF у Берліні. Про своє досягнення вона розповідала в ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт.

На початок