УАФ повідомила про відтік активів на 1.3 млрд грн під час президентства Павелка: результати аудиту

УАФ повідомила про відтік активів на 1.3 млрд грн під час президентства Павелка: результати аудиту

Андрій Павелко очолював УАФ у період з 2015 до 2023 років
Андрій Павелко очолював УАФ у період з 2015 до 2023 років. facebook.com/andriy.pavelko

Що відомо про попередні результати аудиту організації.

Українська асоціація футболу оприлюднила попередні результати аудиту діяльності організації у період 2015-2023 роки. Висновки опубліковані на офіційному сайті УАФ.

На початку 2024 року УАФ отримала нового президента асоціації Андрія Шевченка. Після обрання новий очільник організації оголосив про проведення всебічного аудиту її діяльності у попередні роки.

В УАФ повідомили перші результати аудиту, який проводить компанія AC Crowe Ukraine. Він виявив відтік активів організації у розмірі 1 342.9 мільйонів гривень за період 2015-2023 років.

Зокрема у попередніх результатах аудиту вказано, що основні збитки організації було спричинено операціями з офшорними компаніями, втратами коштів через використання депозитів, витратами, пов'язаними із завищенням вартості придбаних товарів/робіт/ послуг.

Результати аудиту є неостаточними. В УАФ повідомили, що фінальний документ має бути представлений впродовж трьох місяців.

Що відомо

  • У період 2015-2023 років президентом Української асоціації футболу був Андрій Павелко.
  • У листопаді 2022 року Павелка заарештували через підозру у розкраданні коштів, що стосується справи будівництва заводу з виробництва штучної трави, але згодом звільнили під заставу у розмірі 9.88 мільйона гривень.
  • При цьому з лютого 2023 року і до обрання Шевченка на посаду президента УАФ Павелко був відсторонений від посади очільника організації.
На початок