Циганков, Довбик та Яремчук провели друге українське дербі в Ла Лізі: як зіграли українці

Віктор Циганков та Артем Довбик у складі "Жирони". Фото: Getty Images

Як минув матч за участі українців.

Українські футболісти "Жирони" Віктор Циганков та Артем Довбик зіграли проти "Валенсії" Романа Яремчука. Сталося це у 15-му турі чемпіонату Іспанії.

"Жирона" проводила поєдинок проти "Валенсії" після матчу з "Атлетіком" із Більбао. У попередньому матчі каталонці зіграли внічию з рахунком 1:1. У цій зустрічі голом відзначився Циганков, а Довбик не потрапив до складу через травму.

Матч проти "Валенсії" Циганков та Довбик розпочали з перших хвилин. Натомість Яремчук залишився у запасі.

Як минув матч за участі українців?

• Перший тайм команди завершили нічиєю без голів. Однак на 40-й хвилині Артем Довбик забив м'яч, який рефері зустрічі Хосе Ігнасіо Вільянуева скасував через положення поза грою.
  • На початку другого тайму "Жирона" мала кілька нагод відкрити рахунок у матчі, зокрема, гольового удару не зміг завдати Довбик.
  • Натомість на 57-й хвилині "Валенсія" провела контратаку, яку завершив конкурент Яремчука за місце у стартовому складі – Уго Дуро.
  • На 83-й гольовий удар у складі "Жирони" завдав Крістіан Стуані, який зрівняв рахунок у матчі.
  • На 84-й хвилині на поле вийшов Роман Яремчук, який замінив у грі Уго Дуро.
  • За дві хвилини до завершення основного часу Стуані оформив дубль. У підсумку його голи встановили фінальний рахунок матчу, який Циганков та Довбик провели повністю.

Зустріч "Жирони" та "Валенсії" стала другим українським дербі в Ла Лізі. Першим був поєдинок "Реала" Андрія Луніна та "Валенсії" Романа Яремчука.

Як виступають Циганков, Довбик та Яремчук у чемпіонаті Іспанії

• Віктор Циганков у нинішньому сезоні Ла Ліги зіграв 13 матчів, в яких забив три голи та зробив два асисти.
  • Артем Довбик у 14 матчах чемпіонату Іспанії забив сім голів та віддав п'ять результативних передач.
  • Роман Яремчук зіграв у Ла Лізі дев'ять матчів, але результативними діями не відзначився.

"Жирона" та "Валенсія" у сезоні 2023/24: що відомо

• Після 15 матчів у чемпіонаті Іспанії "Жирона" набрала 38 очок та займає проміжне перше місце у турнірній таблиці Ла Ліги.
  • "Валенсія" після матчу з "Жироною" йде 10-ю, здобувши 19 очок.
  • Наступний поєдинок "Жирона" та "Валенсія" проведуть у межах Кубку Іспанії у вівторок, 5 грудня, проти "Оріуели" та "Ароси" відповідно.