Віктор Циганков забив третій гол за "Жирону" в сезоні Ла Ліги: як зіграв українець проти "Атлетіка"

Віктор Циганков. Фото: Getty Images

Як минув матч за участі українця.

Український футболіст Віктор Циганков забив третій гол за "Жирону" в нинішньому сезоні Ла Ліги. Сталося це у матчі 14-го туру чемпіонату Іспанії проти "Атлетіка" із Більбао.

У матчі проти "Атлетіка" Циганков був єдиним українським футболістом "Жирони" у цій зустрічі. Майже за годину до початку поєдинку каталонці повідомили, що Артем Довбик не зіграє проти басків через травму литкового м'язу.

Натомість Віктор Циганков зустріч 14-го туру Ла Ліги розпочав з перших хвилин. Відтак, український півзахисник вдесяте у нинішньому сезоні чемпіонату Іспанії вийшов у старті "Жирони".

Як зіграв Циганков проти "Атлетіка"?

• У першому таймі Циганков здійснив по воротам суперника один неточний удар.
  • Саме Віктор Циганков на 55-й хвилині відкрив рахунок у матчі, забивши гол після серії рекошетів.
  • На 67-й хвилині Іньякі Вільямс зрівняв рахунок у матчі, коли гольовим ударом завершив контратаку "Атлетіка".
  • На 70-й хвилині Циганков мав змогу відзначитися асистом, коли робив скидку на партнера, але спроба українця була заблокована.
  • На 85-й хвилині Циганков покинув гру, коли українця замінив Валері. За відведений на полі час Віктор загалом здійснив три удари (два – неточні), здійснив 51 дотик до м'яча та виконав 39 пасів (32 – точні).
  • До завершення матчу жодна з команд не змінила рахунок у поєдинку, який завершився нічиєю з рахунком 1:1.

Що означає цей результат Циганкова

• Циганков забив третій гол за "Жирону" в нинішньому сезоні. Окрім цього, український півзахисник двічі відзначився асистом.
  • Віктор зіграв 13-й матч за каталонців у всіх турнірах, 10 з них українець розпочинав у старті.
  • З моменту свого переходу до "Жирони" Циганков загалом провів у складі каталонців 32 матчі. На його рахунку шість голів та вісім результативних передач.

"Жирона" у сезоні 2023/24: що відомо

• Після 14 матчів у чемпіонаті Іспанії "Жирона" набрала 35 очок та займає друге місце у турнірній таблиці Ла Ліги, поступаючись "Реалу" за додатковими показниками.
  • "Жирона" продовжує змагатися у Кубку Іспанії, де вийшла до 1/32 фіналу та зіграє проти "Оріуели".
  • Наступний поєдинок "Жирона" проведе у межах чемпіонату Іспанії у суботу, 2 грудня, проти "Валенсії" Романа Яремчука.