Володимир Бринзак залишиться на посту президента Федерації біатлону до кінця воєнного стану

Володимир Бринзак залишиться на посту президента Федерації біатлону до кінця воєнного стану

ЗМІ
Володимир Бринзак залишиться на посту президента Федерації біатлону до кінця воєнного стану
. Biathlon.com.ua

Раніше Бринзак заявляв, що планує покинути пост.

Чинний президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак залишиться на посаді на невизначений термін. Як повідомляє XSport, таке рішення було ухвалено на засіданні Президії ФБУ 15 квітня.

У федерації вирішили, що вибори нового президента не проводитимуться під час воєнного стану. Їх планують організувати через три місяці після його завершення. До того часу обов'язки президента продовжуватиме виконувати Бринзак, який займає цей пост з 1998 року.

Причиною такого рішення стало те, що "на час бойових дій не всі делегати конференціїНа якій мали відбутися вибори. можуть безперешкодно дістатися до місця її проведення, а також через відсутність чітких формулювань Міністерства юстиції, щодо проведення виборів голів громадських організацій і формувань під час воєнного стану".

Вибори президента федерації мали відбутися в травні 2022 року.

Читайте також: "Не підтримую цей бунт". Блашко - про зміни у керівництві федерації біатлону України

Що відомо

  • Раніше Бринзак повідомив, що не планує переобиратися на новий термін. Таку заяву він зробив після того, як низка біатлоністів звинуватила його в брехні щодо того, де перебували натуралізовані російські біатлоністки збірної України на момент початку повномасштабного вторгнення Росії. Проте офіційно причину Бринзак не озвучував.
  • Деякі члени команди, зокрема Дар'я Блашко та ексбіатлоніст і віцепрезидент ФБУ Андрій Дериземля, висловилися на захист Бринзака та зазначили, що він має залишитися на посаді на час війни.
  • Міністерство молоді та спорту продовжило чинні контракти державних і старших тренерів з зимових видів спорту ще на три місяці: до проведення конкурсної комісії.
Читайте також: Вторгнення Росії в Україну, день 53. Текстовий онлайн
На початок