Чемпіонат світу з легкої атлетики в приміщенні: розклад виступу українок

НОК

Коли та хто виступає.

Україна буде представлена на чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні. Шестеро українських атлеток змогли дістатися до сербського Белграда. І хоча ліцензій Україна здобула більше, та в умовах війни проти Росії до останнього було питання, чи зможе виїхати на змагання хоча б хтось.

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ ЧС З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ У ПРИМІЩЕННІ - ТУТ

Зрештою, Україна буде представлена в шести дисциплінах на турнірі в Белграді - п'ятиборство, біг на 60 метрів з бар'єрами, стрибки у висоту, стрибки з жердиною, потрійний стрибок та стрибки у довжину.

Серед фавориток на здобуття медалей - Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко у стрибках у висоту, а також Марина Бех-Романчук - у стрибках у довжину.

Українки змагатимуться упродовж усіх змагальних днів - з п'ятниці до неділі (18-20 березня). Пряма трансляція усіх змагань - наживо на сайті Суспільне Спорт.

Усього у програмі змагань буде шість блоків - три ранкові та три вечірні. У п'ятницю чемпіонат світу розпочнеться о 10:35 та 18:30, у суботу - 10:30 та 18:40, в неділю - 11:05 та 18:05.

Розклад виступів українок на ЧС з легкої атлетики у приміщенні

• Юлія Лобан: п'ятиборство (уся п'ятниця)
  • Анна Плотіцина: 60 м/б (кваліфікація - субота, 19 березня, 11:30, півфінал та фінал - субота, 19 березня, вечірня програма)
  • Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко: стрибки у висоту (фінал - субота, 19 березня, 12:05)
  • Яна Гладійчук: стрибки з жердиною (фінал - субота, 19 березня, 19:08)
  • Марина Бех-Романчук: потрійний стрибок (фінал - неділя, 20 березня, 12:00)
  • Марина Бех-Романчук: стрибки у довжину (фінал - неділя, 20 березня, 18:37)