"Піде нашим розвідникам". Андрій Ярмоленко допоміг українській армії у Чернігові

"Піде нашим розвідникам". Андрій Ярмоленко допоміг українській армії у Чернігові

"Піде нашим розвідникам". Андрій Ярмоленко допоміг українській армії у Чернігові
. AP Images

Лідер збірної України продовжує активно допомагати країні в умовах вторгнення Росії.

Форвард збірної України та англійського клубу "Вест Гем" Андрій Ярмоленко допоміг матеріально українській армії на тлі повномасштабного вторгнення Росії.

В Україні триває 21-а доба вторгнення Росії в Україну. Бойові дії відбуваються одразу на кількох територіях.

Читайте також: Війна Росії проти України. День 21. Онлайн

Андрій Ярмоленко - один із спортсменів, що активно долучаються до допомоги українській армії. Ярмоленко пожертвував близько 3 мільйонів гривень у перші дні вторгнення, а також долучився до фонду, який організували українські футболісти.

Тепер ж Ярмоленко допоміг матеріально українській армії. Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус розповів, що футболіст активно допомагає місту, в якому розпочинав свої перші кроки у спорті.

“Я дуже дякую Андрію Ярмоленку за ту допомогу, яку він передає сьогодні своєму місту. Ці “ніштяки”, які у мене в руках, вони підуть нашим розвідникам. Це те, що їм зараз треба. Андрію, дякую!” – зазначив голова Чернігівської ОВА.

Ярмоленко взяв участь в останньому матчі проти "Астон Вілли" у чемпіонаті Англії. "Вест Гем" українця переміг з рахунком 2:1, а сам Ярмоленко забив перший гол за півтора роки в англійській Прем'єр-лізі.

Як український спорт реагує на повномасштабне вторгнення РФ

На початок