"Тварини продажні!" Федерації волейболу України прийшов гнівний лист від генсека ФВР

"Тварини продажні!" Федерації волейболу України прийшов гнівний лист від генсека ФВР

"Тварини продажні!" Федерації волейболу України прийшов гнівний лист від генсека ФВР
. tarhan-volley.ru

Керівництво російської федерації волейболу обурилося заклику України до санкцій щодо Росії.

Президент Федерації волейболу України Михайло Мельник розповів про реакцію керівника російської федерації волейболу на заклик ФВУ усунути Росію від участі та проведення змагань. Така вимога пов'язана з повномасштабним вторгненням РФ до України, що розпочалося 24 лютого.

За словами Мельника, ФВУ розіслала листа з такою вимогою до Міжнародної федерації волейболу (FIVB), Європейської конфедерації волейболу (CEV), а також національним федераціям інших країн.

"Дехто підтримав категорично: Франція, Польща країни Балтії… Інші незабаром зроблять те ж саме", – запевнив очільник ФВУ.

Натомість, як стверджує Мельник, у відповідь на лист України прийшла емоційна негативна реакція від генерального секретаря ФВР Алєксандра Ярємєнка, причому з особистої пошти.

"Недоброго часу доби вам! – звернувся Ярємєнко до ФВУ. – Що ж ви, с*икуни, мовчали раніше? Коли утюжили Донбас і Луганськ, тварини? Де була ваша совість? Люди гинули, діти? Це, типу, була Україна? Чого зараз прокинулися? Грошей захотілося? Тварини продажні! Пишете посилки до міжнародної федерації волейболу? А нічого, що купа українців грає в російській Суперлізі та отримують нормальні бабки? І про агресію мовчать. Відгукніться, їх патріоти незрозуміло якої держави! Її немає й не буде ніколи! Це ваш вибір! А завтра прийдуть до вас, тварини продажні, поплічники фашистів! Ви ж їх підтримували, чи мовчали? Чушки западенські!"

Читайте також: Федерація волейболу України закликає відібрати у Росії проведення ЧС-2022

Раніше обурення в Росії також викликало рішення Міжнародного союзу біатлоністів скасувати змагання в цій країні та заборонити виступи росіян під державним прапором.

Останні реакції спортивного світу на повномасштабне вторгнення Росії до України

На початок