Росія відмовилася від участі в останніх етапах Кубка світу з біатлону після введених санкцій

Росія відмовилася від участі в останніх етапах Кубка світу з біатлону після введених санкцій

Росія відмовилася від участі в останніх етапах Кубка світу з біатлону після введених санкцій AP

Росія вирішила убезпечити своїх спортсменів від "приниження" та погрожує судом через "неправомірне рішення" IBU.

Союз біатлоністів Росії відреагував на рішення Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) обмежити участь російських і білоруських спортсменів у змаганнях. Зокрема, їм заборонено використовувати державну символіку, а Естонія взагалі не допустила представників цих країн до етапу Кубка світу в Отепяе. Причиною стало повномасштабне вторгнення Росії за підтримки Білорусі до України.

Читайте також: Доступ біатлоністів з Росії та Білорусі до змагань буде обмежено через вторгнення в Україну: як саме

У Росії таке покарання "неправомірним, необґрунтованим і категорично неприйнятним". СБР вважає, що "не порушував ніяких положень конституції або інших правил IBU".

"Рішення IBU прямо порушує основоположні принципи олімпізму та олімпійської хартії, – заявив СБР. – Це пряма дискримінація щодо нашої країни та російських спортсменів, несумісна з належністю до олімпійського руху".

Як наслідок, Росія вирішила сама відмовитися від участі в останніх змаганнях сезону, оскільки не бажає робити цього під нейтральним статусом, а також погрожує судом.

"Ми обурені цими неправомірними діями IBU та будемо відстоювати в суді права наших спортсменів і права СБР як члена IBU. Щоб не наражати російських спортсменів на ризик приниження та виключити загрозу їхній безпеці на етапах Кубка світу й Кубка IBU, що залишилися, СБР ухвалив рішення не брати участь у цих змаганнях".

Що відомо

Читайте також: Обстріли й спроба прориву на Київ. Вторгнення РФ, день третій. Онлайн
Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо