Федерація волейболу України закликає відібрати у Росії проведення ЧС-2022

Федерація волейболу України закликає відібрати у Росії проведення ЧС-2022

Федерація волейболу України закликає відібрати у Росії проведення ЧС-2022 CEV

І брати приклад з позиції інших спортивних організацій відносно Росії.

Основний волейбольний старт 2022 року - чемпіонат світу серед чоловіків - має відбутися у Росії. Проведення цього турніру заплановане на серпень-вересень.

Та у зв'язку з воєнним вторгненням Росії в Україну чимало спортивних подій чи змагань уже було перенесено з російської території. Зокрема, фінал Ліги чемпіонів з футболу пройде в Парижі, а міжнародна федерація лижних перегонів перенесла одразу шість етапів Кубка світу з цієї країни.

Читайте також: Обстріли й спроба прориву на Київ. Вторгнення РФ, день третій. Онлайн

Однак FIVB (міжнародна федерація волейболу та організатор чемпіонату світу) не прийняла рішення щодо перенесення турніру. З запитаннями щодо зміни господаря ЧС-2022 до FIVB федерація волейболу України (ФВУ) зверталися двічі: після визнання Росією "Л/ДНР" та після воєнного вторгнення Росії в Україну.

Що саме хоче федерація волейболу України?

  • заборонити російським командам брати участь у міжнародних волейбольні змагання, що проходять за егідою FIVB та CEV.
  • перенести чемпіонат світу-2022 з Росії до іншої країни.
федерація волейболуФВУ

Як FIVB відреагувала на звернення ФВУ?

У першій відповіді FIVB заявила, що "спорт - поза політикою". А в другій, що ситуація буде вивчена, але поки рано говорити про "необхідність внесення змін в календарний план".

"FIVB глибоко занепокоєна подіями в Україні та щиро сподівається, що для народу України буде терміново знайдено мирне рішення. Продовжуємо уважно стежити за ситуацією та перебуваємо у постійному діалозі, щоб визначити, чи необхідно вносити якісь зміни у календарний план на 2022 рік, включно з чемпіонатом світу серед чоловічих команд", - зазначається у заяві FIVB.

Чемпіонат світу з волейболу має відбутися у період з 26 серпня по 11 вересня 2022 року.

Як спортивний світ реагує на вторгнення Росії в Україну

Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо