Українець Гераскевич - 18-й у скелетоні на Олімпіаді-2022: результати гонки

Українець Гераскевич - 18-й у скелетоні на Олімпіаді-2022: результати гонки

Українець Гераскевич - 18-й у скелетоні на Олімпіаді-2022: результати гонки
AP

Результати чоловічого турніру з скелетону.

На Олімпіаді-2022 закінчився перший турнір з скелетону. Чоловіки провели заключні два заїзди та визначили власників олімпійських медалей.

У чоловічому скелетоні виступив і єдиний представник України у цьому виді спорту Владислав Гераскевич. Перший змагальний день український скелетоніст закінчив на 16-й позиції і мав перспективні шанси, щоб потрапити у топ-20.

Читайте також: Український скелетоніст Гераскевич - 16-й за підсумками перших заїздів на Олімпіаді-2022

У топ-20 Гераскевич зміг потрапити. Але покращити результат, встановлений на Олімпіаді у Пхьончхані (12-е місце) йому не вдалося.

Як виступив Гераскевич?

У другий змагальний день також відбулися два заїзди. Обидва стали визначальні: третій заїзд визначав топ-20 скелетоністів, які проходили у вирішальний четвертий.

Третій заїзд вийшов для Гераскевича не найкращим. Українець показав найгірший результат на розгоні, проте дистанцію проїхав майже без помилок. Однак одну позицію втратив - після третього заїзду його випередив британець Маркус Ваятт.

Читайте також: "Ні війні в Україні". Український атлет провів мовчазний протест на Олімпіаді-2022

Перед вирішальним заїздом Гераскевич посідав 17-е місце. Але мав можливість покращити результат: відставання від Ваятта складало лише 0.27 секунди.

Проте Гераскевич не лише не відіграв позиції, але й втратив ще одну. У четвертому заїзді українець показав найкращий особистий час за підсумками чотирьох спроб, проте його потіснив на 18-у сходинку австрієць Александер Шлінтнер.

Олімпійським чемпіоном у скелетоні став німець Крістофер Грьоттер - перше "золото" Німеччини в історії у цьому виді спорту. На фініші він випередив свого співвітчизника Акселя Юнгка та представника Китаю Яня Веньгана.

Скелетон (чоловіки). Результати після четвертого заїзду

  1. Крістофер Грьоттер (Німеччина) 4:01.01
  2. Аксель Юнгк (Німеччина) +0.66
  3. Янь Веньган (Китай) +0.76

...

  • 18. Владислав Гераскевич (Україна) +5.27

Хто такий Владислав Гераскевич

  • 23-річний український спортсмен, представник Києва у скелетоні на Олімпіаді-2022.
  • Олімпіада у Пекіні - друга у кар'єрі Гераскевича. У Пхьончхані він фінішував з 12-м результатом і є єдиним представником України в історії у цьому виді спорту.
  • У сезоні 2021/22 Гераскевич посів 16-е місце у загальному заліку Кубка світу. Але показав найкращий результат у кар'єрі, фінішувавши шостим у Сігулді.

Де дивитись Олімпіаду-2022

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Олімпіади-2022 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Для перегляду Олімпіади-2022 на сайті потрібно буде авторизуватися: зробити це можна через одну із соцмереж або поштову скриньку.

На початок