"Ні війні в Україні". Український атлет провів мовчазний протест на Олімпіаді-2022

"Ні війні в Україні". Український атлет провів мовчазний протест на Олімпіаді-2022

Після третього заїзду український спортсмен показав на камеру звернення, яке адресував глядачам Олімпіади.

На Олімпіаді-2022 розпочався другий змагальний день у чоловічому скелетоні. Учасники мали виступити у третьому заїзді, який став визначальним: топ-20 найкращих відбиралися у фінальний.

За підсумками першого змагального дня українець Владислав Гераскевич посідав 16-е місце. І мав високі шанси на потрапляння у топ-20: його перевага над 21-м місцем складала 0.67 секунд.

Читайте також: Український скелетоніст Гераскевич - 16-й за підсумками перших заїздів на Олімпіаді-2022

Гераскевич втратив одну позицію за підсумками третього заїзду - його випередив британець Маркус Ваятт. Але втримався у топ-20, посівши 17-е місце перед останнім заїздом.

Закінчивши свій виступ, Гераскевич, йдучи повз камери, провів мовчазний протест, підготувши звернення до телеглядачів. У ньому він продемонстрував напис на плакаті "Ні війні в Україні".

Гераскевич
Суспільне

Гераскевич продовжить виступ у четвертому заїзді на Олімпіаді-2022. Його відставання від 16-го місця складає 0.27 секунди.

Хто такий Владислав Гераскевич

  • 23-річний український спортсмен, представник Києва у скелетоні на Олімпіаді-2022.
  • Олімпіада у Пекіні - друга у кар'єрі Гераскевича. У Пхьончхані він фінішував з 12-м результатом і є єдиним представником України в історії у цьому виді спорту.
  • У сезоні 2021/22 Гераскевич посів 16-е місце у загальному заліку Кубка світу. Але показав найкращий результат у кар'єрі, фінішувавши шостим у Сігулді.

Cуспільне Спорт разом з Владиславом Гераскевичем створює проєкт "Формула-1 на льоду" про підготовку українця до Олімпіади-2022 та виступ українця на етапах Кубка світу. Усього упродовж сезон вийшло 6 епізодів, дивитися їх можна тут.

Де дивитись Олімпіаду-2022

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Олімпіади-2022 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Для перегляду Олімпіади-2022 на сайті потрібно буде авторизуватися: зробити це можна через одну із соцмереж або поштову скриньку.

На початок