Лідери збірної ОКР зі скелетону Трєгубов і Сємьонов пропустять Олімпіаду-2022: у чому причина

Лідери збірної ОКР зі скелетону Трєгубов і Сємьонов пропустять Олімпіаду-2022: у чому причина

Лідери збірної ОКР зі скелетону Трєгубов і Сємьонов пропустять Олімпіаду-2022: у чому причина
AP

Спортсменів замінять менш досвідчені скелетоністи.

Одні з провідних скелетлоністів російської збірної, яка на Олімпіаді-2022 буде представлена під назвою ОКР, не виступлять на Іграх у Пекіні. Змагання пропустять чинний віцечемпіон Олімпійських ігор Нікіта Трєгубов та Владіслав Сємьонов. Про це повідомила Федерація бобслею Росії.

Трєгубов і Сємьонов наразі входять до топ-5 рейтигу Кубка світу 2021/22: Трєгубов – 4-ий, Сємьнов – 5-ий. Це найвищі позиції серед російських скелетоністів. Наступне – 7-ме – місце посідає олімпійський чемпіон Сочі-2014 Алєксандр Трєтьяков, який у цьому сезоні двічі здобував перемоги на етапах Кубка світу.

Читайте також: Тренер збірної України з біатлону Ященко отримав негативний другий тест на коронавірус

Чому Трєгубов і Сємьонов пропустять Олімпіаду

Обидва спортсмени отримали позитивні тести на коронавірус та вже не встигнуть вчасно отримати негативні результати задля того, щоб взяти участь у змаганнях. Перші заїзди в чоловічому скелетоні відбудуться 10 лютого, а збірна ОКР прилітає до Пекіна 31 січня.

"Трєгубов і Сємьонов точно не поїдуть на Олімпійські ігри, – заявила голова Федерації бобслею Росії Єлєна Анікіна. – Сємьонов тестувався в Сочі, витримав увесь карантин, але приїхав до Москви, і в нього досі були позитивні тести".

Замість лідерів, разом із Трєтьяковим на Олімпіаді виступлять Євгєній Рукосуєв (29-те місце в рейтингу) і Даніїл Романов (не виступав на рівні Кубка світу в цьому сезоні).

Читайте також: На Олімпіаді-2022 різко зросла кількість випадків COVID-19: скільки виявлено та з чим це пов'язано

Що відомо

  • Нікіта Трєгубов – срібний призер Олімпійських ігор-2018, дворазовий призер чемпіонатів світу, має 10 медалей етапів Кубка світу. У цьому сезоні його топфініш – 4-те місце на останньому передоолімпійському етапі в Сент-Моріці в січні 2022-го.
  • Владіслав Сємьонов дебютував на рівні Кубка світу в 2021 році. Його найкращий результат – 4-те місце на етапі в Альтенберзі в грудні 2021-го.
  • Євгєній Рукосуєв був у топ-5 на минулому чемпіонаті світу-2021 та двічі в топ-4 на етапах Кубка світу (січень і грудень 2021-го).
  • Даніїл Романов був 19-м на чемпіонаті світу-2021, єдиний раз був у топ-5 на етапі Кубка світу в грудні 2020-го. Він єдиний з команди ОКР не має досвіду виступів або тренувань на трекові в Яньціні, де проходитимуть олімпійські заїзди.
Читайте також: Титулований норвезький лижник пропустить старт Олімпіади-2022: у чому причина
На початок