Старт-лист на чоловічу естафету Кубка світу в Антгольці: у якому складі Україна

Старт-лист на чоловічу естафету Кубка світу в Антгольці: у якому складі Україна

Старт-лист на чоловічу естафету Кубка світу в Антгольці: у якому складі Україна
Dmytro Yevenko

Хто бігтиме естафету в складі чоловічої збірної України.

Чоловіча естафетна гонка відкриє програму четвертого змагального дня на етапі Кубка світу з біатлону в італійському Антгольці. Ця естафета стане заключною для чоловіків напередодні Олімпійських ігор у Пекін, що стартують уже 4 лютого.

Для України це буде четверта естафета в нинішньому сезоні 2021/2022, і в складі української естафетної четвірки змін не відбулось. Зокрема, в Італії Україну представлятимуть Дмитро Підручний, Артем Прима, Богдан Цимбал і Антон Дудченко. Водночас у Антгольці тренерський штаб спробує нову розстановку на етапах.

Читайте також: Україна - 11-а у жіночій естафеті в Антгольці перед Олімпіадою-2022: результати гонки

Склад України на чоловічу естафету в Антгольці (старт о 13:15):

  • Богдан Цимбал - Дмитро Підручний - Антон Дудченко - Артем Прима

У сезоні 2021/2022 українська чоловіча команда бігла попередні естафети в іншому порядку: Прима - Підручний - Цимбал - Дудченко. Однак у Антгольці головний тренер чоловічої збірної Юрай Санітра вирішив змінити звичну розстановку, пояснивши це наступним чином у коментарі для Суспільне Спорт:

"Добрий настрій перед виїздом. Склад естафети - незвичний як для цього сезону, який ми напрацьовували. Я дивлюся трохи і на перспективу старту в Пекіні в змішаній естафеті, щоб спробувати спортсменів. Тому дам можливість пробігти на першому етапі Цимбалу, на другому як завжди Підручній, на третьому - Дудченко і фінішером буде Артем Прима"

До слова, для Підручного ця гонка стане першою на етапі Кубка світу в Італії, адже раніше перший номер збірної пропустив індивідуальну гонку та масстарт. Інші біатлоністи - Цимбал, Прима і Дудченко - виступали лише в індивідуальній гонці.

Читайте також: "Вже не можемо робити експерименти". Санітра - про відсутність українців у масстарті в Антгольці

Загалом у нинішньому сезоні в естафетних гонках чоловіча команда завжди фінішувала в топ-10: 5-те місце в Естерсунді, 7-ме місце в Гогфільцені та 6-те в Рупольдингу.

Щодо команд-суперниць, то більшість буде представлена резервним складом. Чи не найсильніший склад буде в норвежців, що виставили свою "основу" - братів Бьо, Ветле Шостада Крістіансена та Стурлу Легрейда.

Склади фаворитів чоловічої естафети

  • Норвегія: Легрейд - Бьо Т. - Бьо Й. - Крістіансен
  • Росія: Бабіков - Сєрохвостов - Логінов - Латипов
  • Франція: Клод - Ґіґонна - Дестьйо - Перро
  • Німеччина: Реес - Хорн - Цобель - Фратцшер
  • Білорусь: Лобастов - Лазовський - Воробей - Смольський
  • Швеція: Стефанссон - Брандт - Стегмайр - Халльстрьом
Повний старт-лист на чоловічу естафету - тут.

Біатлон: Кубок світу 2021/22 де дивитися

Усі гонки Кубка світу наживо можна дивитися на сайті Суспільне Спорт, а також трансляція усіх гонок етапу буде доступна на телеканалі UA: Перший.

Слухайте епізод подкасту "Коментаторська" про склад збірної України на Олімпіаду-2022 та представлення спортсменів за різними видами спорту
На початок