Основа чоловічої збірної України пропустить четвертий етап Кубка світу з біатлону

Основа чоловічої збірної України пропустить четвертий етап Кубка світу з біатлону

Ексклюзивно
Основа чоловічої збірної України пропустить четвертий етап Кубка світу з біатлону
Biathlon.com.ua

Ексклюзивний коментар Володимира Бринзака для Суспільне Спорт.

Чоловіча збірна України з біатлону виступить неосновним складом на четвертому етапі Кубка світу, що пройде у французькому Ансі. Про це повідомив президент федерації біатлону України Володимир Бринзак у коментарі Суспільне Спорт.

Етап в Ансі закриє змагальну програму 2021 року, він буде четвертим у новому сезоні і заключним перед "різдвяною паузою". І саме його вирішила пропустити чоловіча збірна України.

Ще перед стартом сезону 2021/22 головний тренер чоловічої команди України Юрай Санітра повідомляв, що етап у Ансі представники основи пропускатимуть. Причину цього український тренер пояснював особливостями підготовки команди до зимової Олімпіади-2022, що відбудеться у Пекіні.

Читайте також: "Четвірка спортсменів до Олімпіади готова". Санітра - про виступ України на двох стартах Кубка світу

Як саме мав змінитися склад чоловічої збірної України було невідомо. Проте після чоловічої гонки переслідування у Гохфільцені президент федерації біатлону України повідомив, що основна четвірка спортсменів пропустить цей етап: не виступатимуть у Франції Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко, Богдан Цимбал. Ці біатлоністи відправлять на збір в Італію.

За словами Бринзака, на етап в Ансі поїдуть три біатлоністи, які також готувалися до сезону з командою "А". Вони й складуть заявку України на цей етап.

Склад чоловічої збірної України на четвертий етап в Ансі: Артем Тищенко, Тарас Лесюк, Руслан Ткаленко.

Водночас, Володимир Бринзак не конкретизував, чи будуть довикликані на етап біатлоністи з команди "Б".

ОНОВЛЕНО: Юрай Санітра заявив, що Тищенко, Лесюк та Ткаленко пробіжать спринт на етапі Кубка світу, після чого приєднаються до іншої частини команди на зборі в Італії.

Щодо жіночої збірної, то за словами Бринзака - вона буде представлена в Ансі основним складом.

На етапі в Ансі відбудеться лише одна гонка, результат якої буде врахований у Кубку Націй - спринт. За підсумками цього старту очки в залік кожній країні мають принести топ-3 спортсмени, тож якщо Україна буде представлена трьома атлетами - це не повинно вплинути на результат у Кубку націй.

До того ж, як додав Бринзак, наприкінці сезону з Кубку Націй будуть вирахувані дві найгірші гонки - і спринт в Ансі може стати одним з цих двох стартів.

Що відомо

  • Артем Тищенко виступив у двох гонках Кубка світу 2021/22. Найкращий результат - 45-е місце у гонці переслідування.
  • Тарас Лесюк змагався за Україну на другому етапі Кубка світу в Естерсунді. Але виступив лише у спринтерській гонці (93-е місце).
  • Для Руслана Ткаленка етап в Ансі стане першим у сезоні за збірну України в сезоні 2021/22 на Кубку світу. Останній старт на Кубку світу - індивідуальна гонка в Антгольц-Антерсельві (69-е місце). У сезоні 2021/22 Ткаленко виступив лише у суперспринті У Шушену на Кубку IBU (78-е місце у кваліфікації).
Читайте також: Розклад біатлону 2021/22: календар усіх стартів Кубка світу та Олімпіади-2022
На початок