"Сьоме місце у такій конкуренції - результат хороший". Санітра - про результат у чоловічій естафеті

"Сьоме місце у такій конкуренції - результат хороший". Санітра - про результат у чоловічій естафеті

Ексклюзивно
"Сьоме місце у такій конкуренції - результат хороший". Санітра - про результат у чоловічій естафеті
Biathlon.com.ua

Що сказав тренер збірної України про результат чоловічої команди.

Автор: Сергій Цукіло

Чоловіча збірна України з біатлону провела другу естафетну гонку у сезоні. У Гохфільцені українські біатлоністи посіли сьоме місце.

Естафета у Гохфільцені стала останньою гонкою сезону для основної команди біатлоністів. Після етапу в Австрії чотири біатлоністи - Артем Прима, Дмитро Підручний, Богдан Цимбал та Антон Дудченко відправляться на збір в Італію, через що на етапі в Ансі Україна буде представлена трьома біатлоністами.

Читайте також: Основа чоловічої збірної України пропустить четвертий етап Кубка світу з біатлону

Після естафетної гонки головний тренер чоловічої збірної України Юрай Санітра дав коментар Суспільне Спорт щодо виступу біатлоністів. Українці вдруге поспіль фінішували у топ-7, хоча й погіршили свій результат у порівнянні з естафетою в Естерсунді.

Санітра відзначив, що біатлоністи виглядали гірше, аніж у попередніх гонках. Але назвав результат гідним у контексті конкуренції, що була на трасі.

  • Про результат у естафеті

"Не наш день і по стану, і по впевненості на стрільбі. Але треба подякувати хлопцям. Сьогодні був неоптимальний фізичний стан у хлопців, можу лише бути задоволений фінішем Антона Дудченка, решта бігли на середньому рівні відносно власних можливостей. Гадаю, що гідно пробігли естафету, сьоме місце у цій конкуренції - результат хороший. Можемо спокійно переїжджати на збір у Італію".

  • Чи вплинула втома на результат у естафеті

"Самопочуття і Підручного, і Прими, усіх інших було чудовим. Сьогодні було трохи спекотно. Гадаю, що і третій старт поспіль вплинув на те, що виглядав не так, як треба. Та й висота. Думаю, що ці старти у Гохфільцені відпрацювали добре, маємо хороші особисті результати. Та й сьоме місце в естафеті також підходить нам відносно загального заліку Кубка націй. Є над чим працювати - треба підтягнути вище Приму, Цимбала щодо впевненості та роботі на стрільбі. По естафеті можна було побачити, що у Дудченка лежачи впевненості не вистачало, на "стійці" все добре було. Є над чим працювати, до нового року будемо на зборі і готуватимемося до того, щоб у перші дні січня могли поступово рухатися до піку на Олімпіаду".

Читайте також: "Підтрушувало – тому такий результат". Як українські біатлоністи оцінили естафету в Гохфільцені
  • Про подальші плани у 2021 році

"Їде четвірка [на збір в Італію]: Прима, Підручний, Цимбал і Дудченко. Три спортсмени будуть закривати спринт у Франції: Ткаленко, Тищенко і Лесюк, потім приїжджають до нас. Деякі спортсмени поїдуть додому, а Цимбал, Дудченко, Ткаленко та Лесюк залишаться практично до нового року на зборі, бачу, що їм потрібно ще 3-4 дні, щоб відпрацювати. Іншим хлопцям треба їхати додому, у них сім'я, новий рік. Психологічно налаштуватися на важкі січневі етапи".

  • Про матеріальне забезпечення збірної України

"Чи усім забезпечена збірна? Поки що усе є, якби не було - результатів таких не було б. На початку сезону домовилися, як будемо далі готувати і матеріально, і по переїзду команду до Пекіну. Скажу, що і федерація, і держава забезпечили нас дуже добре, це дозволяє робити нам такі результати, як сьогодні".

Що далі

  • 16-19 грудня. Четвертий етап Кубка світу в Ансі.

Вибір редакції

На початок