Старт-листи на спринти Кубку світу в Естерсунді: коли бігтимуть українці

Старт-листи на спринти Кубку світу в Естерсунді: коли бігтимуть українці

Старт-листи на спринти Кубку світу в Естерсунді: коли бігтимуть українці
AP Photos

У жіночій команді - дві зміни у порівнянні з індивідуальною гонкою.

Визначилися стартові номери представників чоловічої та жіночої збірної України на спринтерські гонки першого етапу сезону 2021/22, що проходить в Естерсунді.

Сезон 2021/22 вже розпочався. У суботу, 27 листопада, відбулися дві індивідуальні гонки за участю чоловіків та жінок.

Читайте також: Два українці - у топ-30 першого старту чоловіків на Кубку світу: результати індивідуальної гонки

На другу гонку першого етапу Кубка світу збірна України заявила по п'ять біатлоністів - максимальна квота команди на сезон 2021/22 Кубку світу.

Стартові номери українок

У порівнянні з індивідуальною гонкою, у складі збірної України відбулися зміни. Участь у спринті візьмуть Віта Семеренко та Олена Білосюк, які не бігли індивідуальну гонку за рішенням головного тренера Уроша Велепця.

Читайте також: Урош Велепець - про стан біатлоністок збірної України та склад на гонки етапу в Естерсунді

Другу гонку поспіль бігтимуть Валентина Семеренко, Юлія Джима та Анастасія Меркушина. Причому Валентина разом із Вітою потрапили у першу стартову групу - 37-й та 32-й номери відповідно.

Лідерка збірної України Юлія Джима бігтиме спринтерську гонку у другій стартовій групі, отримавши 46-й номер. Закриватимуть гонку у складі української команди Олена Білосюк (84-й номер) та Анастасія Меркушина (98-й).

 • 32. Віта Семеренко
 • 37. Валентина Семеренко
 • 46. Юлія Джима
 • 84. Олена Білосюк
 • 98. Анастасія Меркушина

Крім Катерини Бех, пропускатиме гонку Ірина Петренко. Урош Велепець після індивідуальної гонки зазначав, що у біатлоністки були проблеми зі шлунком.

Читайте також: "Тільки Джима може боротися. Іншим треба додати". Урош Велепець – про першу гонку сезону

Серед фавориток спринту італійка Доротея Вірер, що бігтиме під 5-м стартовим номером, француженка Анаїс Шевальє-Буше (8-м), шведка Ганна Еберг розпочне гонку 16-ю, а ось норвежки Тіріл Екгофф та Марте Олсбю Ройзеланд отримали 26-й та 38-й стартові номери.

Щодо пізніх стартових номерів, то варто відзначити француженок Анаїс Бескон та Хло Шевальє. Вони отримали 60-й та 86-й номери відповідно.

Повні старт-листи на жіночу спринтерську гонку дивіться тут.

Стартові номери українців

На відміну від жіночої команди, у чоловічій збірній Україні склад біатлоністів на спринтерську гонку залишається незмінним.

Як і індивідуальну гонку, виступ у спринті першим серед українців розпочне українець Дмитро Підручний - 28-й стартовий номер. А ось найкращий серед представників України у першій гонці Антон Дудченко розпочне спринт 33-м.

У другій стартовій групі спринт розпочне Богдан Цимбал, що отримав 43-й номер. Ще два українці закриватимуть її у складі України: Денис Насико - під 85-м номером, а Андрій Доценко - під 109-м.

Читайте також: "Треба ще додавати". Українець Денис Насико - про дебют на Кубку світу з біатлону
 • 28. Дмитро Підручний
 • 33. Антон Дудченко
 • 43. Богдан Цимбал
 • 85. Денис Насико
 • 109. Андрій Доценко

Головні претенденти на перемогу в спринті - норвежці Йоганнес Бьо, Тарьєй Бьо, Штурла Легрейд та Йоганнес Дале розпочнуть гонку під 18-м, 32-м, 35-м та 42-м номерами відповідно. Швед Себастьян Самуельссон бігтиме раніше - 12-й стартовий номер, а француз Кантен Фійон-Майє розпочне гонку 24-м.

Серед пізніх стартових номерів варто відзначити норвежця Зіверта Баккена (57-й). А також німця Еріка Лессера, що розпочне гонку 113-м.

Повні старт-листи на чоловічу спринтерську гонку - тут.

Що далі

 • Неділя, 28 листопада, 12:00. Жінки, спринт (7.5 км)
 • Неділя, 28 листопада, 14:45. Чоловіки, спринт (10 км)

Біатлон: чемпіонат світу де дивитися

Усі гонки чемпіонату світу з біатлону транслюватиме телеканал UA: Перший, а також дивитися біатлон можна на сайті Суспільне Спорт. Особливість показу біатлону на сайті Суспільне Спорт - трансляції без реклами та в HD-якості.

На телеканалі UA: Перший наживо будуть показані жіноча індивідуальна гонка та чоловічий спринт. Чоловіча індивідуальна гонка та жіночий спринт - у запису, але наживо на сайті Суспільне Спорт та регіональних каналах Суспільного.

На початок