Українець Хижняк вийшов у фінал Олімпіади-2020 та боротиметься за "золото" у боксі

Українець Хижняк вийшов у фінал Олімпіади-2020 та боротиметься за "золото" у боксі

Українець Хижняк вийшов у фінал Олімпіади-2020 та боротиметься за "золото" у боксі
ФБУ

Український боксер зміг пройти у фінал Олімпійських Ігор.

Український боксер Олександр Хижняк, що виступає у вазі до 75 кг, вийшов у фінал Олімпійських Ігор у Токіо. У півфінальному бою він здолав філіпінця Еуміря Марсьяля.

Хижняк був єдиним представником України у боксі на Іграх у Токіо, що гарантував медаль на турнірі. Здолавши домініканця Еюрі Седено Мартінеса у чвертьфіналі та пройшовши у півфінал, український боксер забезпечив собі щонайменше бронзову медаль за умов поразки. Перемога ж виводила його у фінал.

Читайте також: Боксер Хижняк вийшов у півфінал Олімпіади-2020 та гарантував Україні ще одну медаль

За вихід у фінал Хижняк сперечався з філіппінцем Еуміром Марсьялем. На відміну від українця, який долав своїх суперників рішенням суддів, Марсьяль впорався з обома своїми опонентами, зокрема у чвертьфіналі з вірменином Арманом Дарчуняном, завдяки нокаутам у першому раунді.

Регламент півфінального бою, як і зазвичай, передбачав три раунди по три хвилини. Перемогу боксер міг здобути або нокаутом, або ж за підсумками рішення п'яти суддів.

Перший раунд між боксерами пройшов досить динамічно. Обидва боксери завдали низки точних ударів один по одному, хоча перевагою володів саме Хижняк. Проте у першому раунді судді віддали мінімальну перевагу Марсьялю.

У другому раунді на обличчі Хижняка почала проявлятися кров. І він, на думку трьох із п'яти суддів, закінчився поразкою українця.

Вирішальний раунд Хижняк мав обов'язково забирати одностайно або ж нокаутовувати суперника. І це йому вдалося - роздільним рішенням суддів українець переміг!

Хто такий Олександр Хижняк

  • 26-річний український боксер, представник Полтавської області у вазі до 75 кг.
  • Хижняк - чемпіон світу-2017 у середній вазі. Крім цього, на міжнародному рівні він вигравав Євро у 2017 році, а також дві медалі Європейських Ігор - у 2019-му ("золото") та 2015-му ("бронза").
  • На Олімпіаду-2020 Хижняк відібрався завдяки перемозі на європейському ліцензійному турнірі. У фіналі він здолав представника ОКР Глєба Бакши.

Що далі

  • Суперник Хижняка визначиться в іншому півфінальному бою - між бразильцем Гебертом Соузою та представником ОКР Глєбом Бакши. Вони битимуться одразу ж після Хижняка.
  • Фінал Олімпіади-2020 з боксу у вазі до 75 кг відбудеться у суботу, 7 серпня.
На початок