Боксер Хижняк виграв перший чоловічий бій для України на Олімпіаді-2020

Боксер Хижняк виграв перший чоловічий бій для України на Олімпіаді-2020

Боксер Хижняк виграв перший чоловічий бій для України на Олімпіаді-2020
. AP

Єдиноголосним рішенням суддів.

Українець Олександр Хижняк (до 75 кг) виграв перший бій України у чоловічому боксі на Олімпійських Іграх у Токіо. Завдяки перемозі Хижняк пройшов у чвертьфінал Олімпіади-2020.

Право виступити на Олімпіаді Хижняк отримав завдяки виступу на ліцензійному турнірі. Ті змагання закінчилися для українського боксера перемогою - у фіналі він здолав лідера світового рейтингу Глєба Бакши.

Перед Олімпіадою видання The Associated Press прогнозувало Хижняку "срібло" у вазі до 75 кг. Перший крок до медалей Олімпіади-2020 український боксер зробив, вийшовши у чвертьфінал.

Читайте також: Олімпіада-2020: прогноз на кількість медалей України від The Associated Press

Розпочав виступи на Олімпіаді-2020 з боксу Хижняк з другого раунду. Він став третім представником України у чоловічому боксі, хто проводив бій на Олімпіаді - після Миколи Буценка та Ярослава Харциза - вони свої дебютні поєдинки програли.

У першому для себе бою український боксер зустрівся проти японця Юіто Морівакі. Японський боксер отримав право виступити на Олімпіаді-2020 у якості господаря змагань.

Пройти Хижняка японцю не вдалося. Попри непростий характер бою, усі три судді єдиноголосно віддали перемогу українському боксеру.

Олімпіада-2020. Бокс, вага до 75 кг, перший раунд

Олександр Хижняк (Україна) - Юіто Морівакі (Японія) 5:0

Що означає перемога Хижняка?

  • Другий українець, який переміг у боксі на Олімпіаді-2020. Першою була Ганна Лисенко (до 69 кг). Три інші українці уже вилетіли зі змагань у Токіо.
Читайте також: Анна Лисенко виграла перший бій України на Олімпіаді-2020 з боксу. Її перші слова після перемоги
  • Наступним суперником Хижняка стане представник Домініканської республіки Еюрі Седено Мартінес. У стартових раундах він переміг представника команди біженців Елдріка Селлу Родрігеса та аргентинця Франциско Данієля Верона.

Що далі

  • Неділя, 1 серпня (до 75 кг). Олександр Хижняк - Еюрі Седено Мартінес (Домініканська республіка) - чвертьфінал.
На початок