Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу
"На дискваліфікацію не тягнуло". Санітра - про боротьбу між Підгрушною та Еберг у змішаній естафеті

"На дискваліфікацію не тягнуло". Санітра - про боротьбу між Підгрушною та Еберг у змішаній естафеті

Ексклюзивно
"На дискваліфікацію не тягнуло". Санітра - про боротьбу між Підгрушною та Еберг у змішаній естафеті
. Biathlon.com.ua

І вважає, що логіки для протесту за підсумками змішаної естафети не було.

Українка завершила змішану естафету на четвертому місці, хоча до останньої стрільби була другою і мала хороші шанси на подіум. Проте після "стійки" Підгрушна вийшла на четвертій позиціїУкраїнка використала три додаткових патрони, щоб закрити мішені, і хоча намагалася наздогнати австрійку Лізу Терезу Гаузер і шведку Ганну Еберг, випередити їх не змогла.

Читайте також: Чи порушувала правила Еберг у боротьбі за медаль з Підгрушною? Відео епізоду та версії біатлоністок

Після гонки Підгрушна виступила із звинуваченнями у адресу Еберг відносно того, що шведка неодноразово намагалася її підрізати під час останнього кола та не пропускала вперед, коли вона намагалася обійти суперницю.

Читайте також: "Таку наглість і хамство бачила вперше". Підгрушна звинуватила Еберг у підрізанні на останньому колі

Головний тренер збірної України Юрай Санітра в інтерв'ю журналісту Суспільне Спорт Євгенію Каранову відреагував на звинувачення біатлоністки Олени Підгрушної в адресу шведки Ганни Еберг з приводу боротьби на останньому колі змішаної естафети чемпіонату світу.

"Після фінішу було дуже багато емоцій, ясно, що у спорті бувають такі ситуації. Та треба реально дивитися на ситуацію на останньому колі. Я декілька разів передивився повтор з телебачення, бачив аналіз в українських ЗМІ. Це просто боротьба на останньому колі: той, хто на крок попереду, може обирати траєкторію траси".

Санітра упевнений: формального приводу для подачі протесту українська збірна не мала. Але розуміє, чому Підгрушна залишилася розчарованою після гонки.

"Думаю, подавати учора протест не було логіки. Треба це зрозуміти як спортивну боротьбу в кінці, прийняти для себе рішення, як чинити наступного разу, коли буде така ситуація. Думаю, Олена правильно була трохи розчарована, але на дискваліфікацію Швеції це не тягнуло".

Коментуючи вирішальний етап гонки, Санітра наголосив на тому, що Підгрушна була сильнішою за шведку на дистанції. Але вважає, що українка не скористалася можливістю обійти Еберг на підйомі.

"Підгрушна показала, що на підйомах була сильнішою за Еберг. Той останній довгий підйом, де вона пробувала обійти, треба було активніше йти до Еберг. Можна було б і в контакт йти: з лижами чи палицями - ніхто б нічого не сказав. От там був момент. А потім у цих поворотах, ще й профіль фінішу - там уже складно було боротися і зробити щось краще".

Дивіться повне відео змішаної естафети на чемпіонаті світу

Що далі

  • 12-13 лютого у Поклюці відбудуться наступні гонки чемпіонату світу - чоловічий та жіночий спринт.
На початок