Бронза на чемпіонаті Європи: паралучник з Рівненщини здобув історичну медаль

Паралучник вперше в історії Рівненщини виграв медаль на чемпіонаті Європі
Василь Наумчук виступає на чемпіонаті Європи. РРЦ "Інваспорт"

Вперше в історії параспортсмен із Рівненщини здобув медаль на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука. Змагання відбуваються в Італії. Бронзу отримав вихованець “Інваспорту” Василь Наумчук.

Заступник директора Рівненського регіонального центру "Інваспорт" Володимир Мурін розповів, що чемпіонат відбувається 18-24 травня в Римі. Учасниками є спортсмени з 26 країн.

У складі національної збірної України виступали шість паралучників, два з яких є представниками Рівненського регіонального центру "Інваспорту" Василь Наумчук й Андрій Усач. Вони мають ураженням опорно-рухового апарату. Тренери параспортсменів — Олег Авдєнтов та Валентин Хавтура.

У бронзовому фіналі парних змагань серед чоловіків зі стрільби з класичного лука Василь Наумчук виступав з з івано-франківцем Русланом Цимбалюком. Вони поступилися суперникам з Туреччини та посіли четверте місце.

В індивідуальному змаганні Василь Наумчук переміг Лукаша Чішека з Польщі з рахунком 6:4 та отримав бронзу:

“До цього ні на чемпіонаті Європи, ні на чемпіонаті світу наші спортсмени взагалі не вигравали жодних медалей. Це перша нагорода рівненських паралучників в історії. Після такого результату Василь Наумчук тепер виступатиме у складі національної збірної на Паралімпіаді в Парижі ”.

Андрій Усач в індивідуальних змаганнях серед чоловіків у стрільбі з класичного лука вибув у першому плей-оф раунді та у підсумку посів 17 місце.