Спортсмени з Рівненщини вибороли 12 нагород на чемпіонаті України з параплавання

Спортсмени з Рівненщини вибороли 12 нагород на чемпіонаті України з параплавання

Спортсмени з Рівненщини виграли 12 нагород на чемпіонат України з параплавання
Чемпіонат України з параплавання. Колаж Суспільне Рівне/Полтавська ОВА, Рівненський регіональний центр "Інваспорт"

Дев’ять спортсменів рівненського “Інваспорту” та обласної дитячо-юнацької спортивної школи вибороли 12 нагород на чемпіонаті України з параплавання. Зокрема, здобули три золоті, чотири срібні та п'ять бронзових медалей.

Про це 20 травня повідомив заступник директора рівненського регіонального центру "Інваспорт" Володимир Мурін.

З його слів, чемпіонат України відбувся 15-18 травня в Полтаві. Змагалися спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку.

Рівненщину представляли дев'ять спортсменів з обласної дитячо-юнацької спортшколи та регіонального центру "Інваспорт". Вони вибороли 12 медалей:

  • Андрій Бадарак на дистанціях 50 та 100 метрів у стилі "брас" став чемпіоном України, а на дистанції 50 м на спині виборов бронзову нагороду;
  • Іван Лепеха на дистанції 50 м на спині та 50 м вільним стилем виборов дві срібні нагороди, а на дистанціях 50 м у стилі "брас" та 100 м вільним стилем виборов бронзові нагороди;
  • Богдан Хомич на дистанції 50 м на спині став чемпіоном України, на дистанції 400 м вільним стилем виборов срібну нагороду та на дистанції 200 м в комплексному плаванні — бронзову нагороду;
  • дебютант Євген Федосєєнко на дистанції 100 м вільним стилем виборов срібну нагороду, на дистанції 50 м — бронзову медаль.

Готували параспортсменів заслужений тренер України Ольга Палюх та тренер-викладач Артур Яковчук, зазначив Володимир Мурін:

“Тренери працювали й це відобразилось у 12 нагород, які здобули наші спортсмени. Скажу відверто, хтось порадував результатом, а хтось навпаки десь трохи засмутив. Ми аналізуємо ці результати й вже готуємось до осінніх змагань з параплавання на кубок України. Приємно, що наш спортсмен Євген Федосєєнко дебютував на змаганнях такого рівня й виборов бронзу та срібло”.

Він додав, що наразі команда "Інваспорту" серед спортсменів із наслідками ДЦП грає чемпіонат України з футболу. Також збірна команда області поїхала на фінальну частину спартакіади “Повір у себе” з пляжного волейболу:

“Крім того, в кінці місяця відбудуться фінальні змагання серед дітей з інвалідністю на спартакіаді з плавання. В червні буде чемпіонат України з паралегкої атлетики та чемпіонат з шашок серед спортсменів з порушеннями слуху. Тобто графік змагань у спортсменів насичений і ми готуємось до інших перемог”.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок