Медалі на кубку світу: рівненські парадзюдоїсти здобули два золота й чотири бронзи

Кубок світу з дзюдо: рівненські спортсмени з порушеннями зору вибороли золото й бронзу
Нагородження дзюдоїстів на кубку світу серед спортсменів з порушенням зору. РРЦ "Інваспорт"

На кубку світу – гран-прі з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору вихованці рівненського “Інваспорту” здобули дві золоті та чотири бронзові нагороди. Це забезпечило збірній України третє місце у командному заліку. Змагання відбулися 17-19 травня у Грузії.

Заступник директора Рівненського регіонального центру "Інваспорт" Володимир Мурін розповів, що у змаганнях в Тбілісі брали участь понад 200 спортсменів з 48 країн світу.

У складі Національної збірної України боролись шість спортсменів з Рівненщини, їхніми тренерами є Михайло Романкевич, Ігор Кобилянський та Іван Іваницький.

Змагання тривали 17-19 травня.

У перший змагальний день рівненські спортсмени здобули три нагороди. Зокрема, Наталія Ніколайчик перемогла усіх суперниць у ваговій категорії до 48 кг (J1) та виборола золоту нагороду. Ще дві бронзові медалі здобули Юлія Іваницька та Давид Хорава у своїх вагових категоріях.

На кубку світу з дзюдо рівненські спортсмени з порушеннями зору вибороли дві золоті та чотири бронзові медалі
Медалісти на кубку світу з дзюдо серед спортсмени з порушеннями зору . РРЦ "Інваспорт"

У завершальному етапі переможницею у ваговій категорії понад 70 кг у класі J1 стала Анастасія Гарник.

Бронзові нагороди здобули Анжела Гаврисюк у ваговій категорії до 57 кг та Олександр Назаренко у ваговій категорії до 90 кг. Перемоги рівненських дзюдоїстів забезпечили збірній Україні посісти третє місце у командному заліку, зазначив Володимир Мурін:

“Дуже приємно, що всі наші дзюдоїсти повертаються додому з нагородами. А найприємніше те, що вони здобули залікові очки й братимуть участь у літніх Паралімпійських іграх, які відбудуться в Парижі з 28 серпня по 6 вересня”.

Переможці завершального етапу на кубку світу з дзюду серед спортсменів з порушенням зору. РРЦ "Інваспорт"