У Рівному стартує сезон піших екскурсій. Графік на травень

У Рівному стартує сезон піших екскурсій. Графік на травень

Піші екскурсії від Рівненської обласної бібліотеки
Екскурсоводка під час пішої екскурсії показує на планшеті палац Любомирських, який був у Рівному. Facebook Рівненська обласна бібліотека, 2023 рік

Рівненська обласна бібліотека розпочинає дев'ятий сезон піших екскурсій вулицями Рівного. Перша відбудеться у неділю, 12 травня, з вулиці Драгоманова.

Про це повідомили на сторінці Рівненської обласної бібліотеки. Також оприлюднили графік піших екскурсій на травень.

Зі слів провідної бібліотекарки Валентини Гуріної, піші екскурсії центральними старовинними вулицями міста організовують дев'ятий рік поспіль.

"На недільні екскурсії останні роки приходить багато молоді, також чимало людей старшого віку. Часто батьки чи дідусі з бабусями беруть із собою дітей, онуків. Це великий плюс у такому патріотичному вихованні, що дітям прищеплюють любов до свого рідного міста і рідного краю", — поділилася екскурсоводка.

Валентина Гуріна додала, що для піших екскурсій розробили майже десяток маршрутів вулицями Драгоманова, Словацького, 16 липня, Замковою, Шкільною, Петлюри, Поштовою, Театральною площею, сакральними об'єктами центру міста і парком імені Тараса Шевченка.

На травень запланували такі екскурсійні маршрути:

12 травня — по вулиці Драгоманова;

19 травня — по вулицях Шкільній та Замковій;

26 травня — по сакральних об’єктах центру Рівного та вулиці 16 Липня.

У Рівному розпочинається сезон піших екскурсій. Перша - по вулиці Драгоманова
Піша екскурсія у 2023 році. Рівненська обласна бібліотека

Одна екскурсія триває годину-півтори, зазначила Валентина Гуріна:

"Але часто ми затримуємося на довше, тому що люди детально цікавляться про ті чи інші об'єкти, події, багато запитують. Під час екскурсії ми демонструємо фотографії та інший наочний матеріал, щоб максимально відтворити нашу давню історію".

З досвіду попередніх сезонів бібліотекарка зауважила, що найчастіше замовляють пішу екскурсію вулицею Симона Петлюри:

"Мабуть, тому, що вона є найбільш насичена архітектурними спорудами. Люди з інших міст цікавляться найчастіше музеєм бурштину, музеєм Уласа Самчука. Також популярні сакральні споруди: Свято-Воскресенський собор, колона Божої Матері та органний зал, де раніше був костел святого Антонія".

Вартість пішої екскурсії — 10 гривень для дорослого, а для дітей та школярів — безплатно.

Збір о 13:00 біля фонтану поруч з бібліотекою, або на першому поверсі закладу. Анонси екскурсій можна знайти на сторінці Рівненської обласної бібліотеки.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок