Мобільні кейси від ЦНАПу: вісім громад на Рівненщині отримали обладнання для роботи поза офісом

Мобільні кейси від ЦНАПу: вісім громад на Рівненщині отримали обладнання для роботи поза офісом

Мобільний кейс для надання адмінпослуг у Вараській громаді
Мобільний кейс для надання адмінпослуг у Вараській громаді. Фото: Facebook Вараська міська рада

Мобільні кейси, з допомогою яких працівники ЦНАПів зможуть працювати не лише за місцем розташування, отримали вісім громад Рівненщини. Їх придбали в рамках Програми розвитку ООН в Україні за підтримки уряду Великої Британії.

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА в Telegram.

У мобільному кейсі, зокрема, є планшет, камера, сканер. Це обладнання для надання адмінпослуг на виїзді. З лютого 2023 року його отримали для роботи три громади Рівненщини — Рокитнівська, Сарненська і Костопільська.

Мобільний кейс від ЦНАПу: у вісім громад на Рівненщині отримали обладнання для роботи поза офісом
Мобільні кейси для восьми громад Рівненщини. Facebook Вараська міська рада

16 квітня, за даними Олександра Коваля, мобільні кейси отримали Вараська, Корецька, Березнівська, Острозька, Гощанська, Демидівська, Клеванська та Козинська громади

Керівниця Вараського ЦНАПу Людмила Ковбасюк зазначила Суспільному, що потребували такого обладнання з огляду на кількість жителів та наявність віддалених від центру громади сіл:

"Потреба в громаді є, бо дуже багато є маломобільних груп населення. У нинішніх реаліях — це й наші військовослужбовці, які, на жаль, втратили кінцівки. Вони проходять реабілітацію і на місці потребують цих послуг, які надаємо в громаді. Моя позиція — не люди мають за послугами йти, а послуги за людьми. Тому таке обладнання — це ще один крок до створення безбар'єрного простору в самій громаді та підвищення доступності адмінпослуг".

Ще 8 громад Рівненщини отримали мобільний кейс для роботи ЦНАПів поза офісом
Мобільний кейс для адмінпослуг поза офісом. Фото: Рівненська обласна державна адміністрація у Facebook

Зі слів Людмили Ковбасюк, такий комплекс програмно-технічних засобів дозволить адміністратору ЦНАПу надавати послуги на виїзді:

"У нас є люди старшого віку, люди з інвалідністю, які за станом здоров'я не можуть самостійно пересуватися. І обов'язок громади дбати про таких людей. Це можливість адміністратору надавати адміністративні послуги заявникам за місцем проживання, перебування. Це не тільки в будинку чи домогосподарстві, але й у комунальних закладах, наприклад, лікарні".

При цьому очільниця Вараського ЦНАПу зазначила, що робота на виїзді наразі на підготовчому етапі. Працювати будуть за попереднім зверненням:

"Якщо є потреба — звертаються до ЦНАПу, ми формуємо заявку і відповідно адміністратор буде за можливості виїжджати на місце вже до конкретної особи, на узгоджений час".

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок