У центрі міста Костопіль на Рівненщині заборонили проводити розважальні заходи та ярмарки

У центрі міста Костопіль на Рівненщині заборонили проводити розважальні заходи та ярмарки

Меморіал Слави
Меморіал Слави у Костополі. Фото: Суспільне Рівне

У Костополі на Рівненщині заборонили проводити розважальні заходи та ярмарки у центрі міста до кінця війни. Таке рішення прийняли після благодійного концерту, який влаштували на міському Меморіалі Слави 30 березня та викликав суспільне невдоволення.

Про це 13 квітня повідомили у Facebook Костопільської міської ради.

Як йдеться у повідомлення, на заходи у центрі міста скаржилися місцеві та рідні загиблих бійців.

В.о. міського голови Костополя Давид Дідух зазначив, що проводити благодійні заходи можна у парку біля річки Замчисько, яка знаходиться понад вулицею Прибережною.

"Саме там систематично проводять ярмарки, які не викликають невдоволення активістів, рідних загиблих воїнів і загалом жителів громади. Тому, просимо з розумінням поставитися до цього компромісного рішення. Дозволи будуть видаватися всім охочими, але лише на заходи у визначених місцях. Дехто може вбачати в цьому персональні претензії, але я є абсолютно об'єктивним. Якщо заборона, то для всіх. Якщо дозвіл, то також для всіх", — пояснив Давид Дідух.

За дотриманням цього правила буде стежити інспекція із благоустрою, додали у повідомленні.

Що це за історія

До редакції Суспільного звернувся костопільчанин Юрій Івашинюта, який наразі перебуває на фронті. З його слів, музиканти вчинили наругу над пам'яттю воїнів.

"Звертаюсь до вас стосовно вчорашньої події, яка набула великого резонансу в нашому місті. Багато коментарів та відгуків стосовно того концерту, так скажемо, на кістках. Це, на мій погляд, маловідомий гурт, який під час війни вирішив розпіаритись, популяризувати свою діяльність і відповідно до цього всього заробляти кошти", — зазначив чоловік.

Він додав, що організатори концерту в центрі Костополя мали б публічно попросити вибачення.

Зі слів фронтмена рівненського гурту Never Too Late Максима Прокопченка, концерт на Меморіалі Слави організували ненавмисно. Він додав, що основною метою виступу був збір грошей для ЗСУ:

"Ми не хотіли когось образити з місцевих жителів. Багато зараз пішло хейту, де саме був проведений концерт. Це все робилося дуже швидко, з цим місцем не зрозуміли один одного з владою, місцевими жителями. Були проблеми з автомобілем, тому ми приїхали пізніше. Вже люди дзвонять і питають: «Де ви?». Тому все так поспіхом робилося. Це не було задумано, це не є політичний заговір, як почали писати. Ми поганого нічого не робили, співали патріотичні пісні. Люди, які були на концерті, були задоволені нашим виступом".

Максим Прокопченко також додав, що під час виступу в Костополі зібрали понад шість тисяч гривень. Їх планують передати товаришу, який зараз на фронті.

Виконувач обов'язків міського голови Костополя Давид Дідух раніше повідомив, що дозвіл на проведення концерту гурту Never Too Late на Меморіалі Слави гурту він не надавав. Колектив погодили інше місце для виступу за адресою Руданського 5/7:

"Розберемося хто відповідальний і хто не проконтролював ці речі. Звичайно буде догана або ще щось. І я думаю, що таке далі не повториться".

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок