Національний рекорд із борщем на Рівненщині: як це було

Національний рекорд із борщем на Рівненщині: як це було

Національний рекорд із борщем на Рівненщині: як це було
. Фото: Суспільне Рівне

На Рівненщині 24 червня відбувся фестиваль "Молодий борщ", де встановили національний рекорд. Цей щорічний захід зібрав у селищі Млинів кухарів із семи регіонів України. Фестиваль пройшов під гаслом "Молодий борщ єднає Україну" та мав благодійну мету — збір грошей на створення навчального інклюзивного центру.

Традиційну українську страву на фестивалі у Млинові готували за 13 рецептами, які побутують у різних областях України. Тож інгредієнти в борщі мали регіональні особливості.

На Рівненщині кухарі з усієї України готували борщ та встановлювали національний рекорд
Фото: Суспільне Рівне

Участь у заході взяли і переселенці. Одна з них — Юлія Ющенко з Херсонської області. З її слів, унікальність херсонського борщу — у великій кількості свіжих овочів та зелені.

"Він має золотистий колір, такий жовтогарячий, як сонце, має багато перцю, помідорів і свіжої зелені. Він буде дуже духмяний і такий легкий. Ні перець, ні помідори — не такі, як у Херсоні, але маємо те, що маємо, використовуємо місцеві продукти", — зауважила жінка.

На Рівненщині відбувся фестиваль "Молодий борщ"
Учасниця фестивалю "Молодий борщ" — Юлія Ющенко з Херсонської області. Фото: Суспільне Рівне

Наталя Кононенко, яка вимушено переїхала до Рівного із Запорізької області, на фестивалі готувала пісний борщ за рецептом своєї бабусі, яка проживала у селі Плавні біля Каховського водосховища. Риба у ньому — основний інгредієнт.

"Моя баба розказувала, що Плавні — це був рай на землі. Я ніколи його не бачила, бо вони були затоплені у п'ятдесятих роках. Але, за її словами, там були багаті села, великі пасовиська, багато худоби, озера, багато риби. Наші пращури її солили, сушили в печі на соломі, на сіні, дуже смачно це виглядало і зберігали їх у таких чувалах. Саме така риба зберігалася дуже довго в коморах, а коли наступав піст, то наші пращури готували борщ з такої риби із квасолею", — розповіла вона.

На Рівненщині відбувся фестиваль борщу
Учасниця фестивалю "Молодий борщ" — Наталя Кононенко із Запорізької області. Фото: Суспільне Рівне

На Рівненщині кухарі з усієї України готували борщ та встановлювали національний рекорд
Фото: Суспільне Рівне

Ганна Ткачук до Рівного переїхала з Луганської області. Разом з командою вона приготувала 25 літрів борщу.

"Він з перчиком, як наші жінки. Він затовчений часником з салом, ніжний такий. Дуже хочеться повернутися назад. У вас дуже гарно, нас приймають з душею, з любов'ю, нам допомагають, але душа наша залишилася там. Хочеться повернутися і побачити свою рідну землю, обійняти близьких, які там залишилися", — сказала жінка.

На Рівненщині у Млинові відбувся фестиваль "Молодий борщ"
Учасниця фестивалю "Молодий борщ" — Ганна Ткачук з Луганської області. Фото: Суспільне Рівне

На Рівненщині кухарі з усієї України готували борщ та встановлювали національний рекорд
Фото: Суспільне Рівне

Організували фестиваль "Молодий борщ" з ініціативи громадської організації "Жіноча взаємоДІЯ". Його мета — допомогти внутрішньо переміщеним людям інтегруватися у нове середовище, зауважила співорганізаторка заходу Ольга Горкавчук:

"Цей захід про родинне, дружнє спілкування. Ми всі знаємо, як згідно з нашими українськими традиціями у селах відбувається: якщо чогось не вистачає господині, вона біжить до своєї сусідки попросити. Тут теж поруч знаходяться всі локації, де і місцеві громади, і наші ВПО команди. Вони між собою знайомляться, обмінюються традиціями, регіональною специфікою, а борщ — це така штука, яка нас усіх об'єднує".

На Рівненщині кухарі з усієї України готували борщ та встановлювали національний рекорд
Співорганізаторка заходу Ольга Горкавчук. Фото: Суспільне Рівне

Військовослужбовець Володимир Фокшей скуштував половину приготованих на фестивалі борщів. Поділився, що його фаворит — рецепт Повчанської громади, що на Рівненщині.

"Смакота. Смак буряка, квасолі, дуже смачний борщ. Можна сказати, що найсмачніший. Мені здається, що кожен українець сумує за борщем. Тут, як спробував усі ці борщі, то ніби у ресторан потрапив. Дуже смачно. Мені здається, якщо не любиш борщ — значить ти не українець", — сказав чоловік.

Військовослужбовець Володимир Фокшей куштував борщі на фестивалі
Військовослужбовець Володимир Фокшей. Фото: Суспільне Рівне

Кількість приготованого молодого борщу за різними рецептами в одній локації увійшла до Національного реєстру рекордів України.

"Саме у цьому місці ми сьогодні фіксуємо 1 208 літрів загального об'єму молодого борщу, який приготований у різних казанах за різними рецептами. Мені дуже приємно, що нова номінація входить до національного реєстру рекордів, тому що таким чином ми зберігаємо кулінарну спадщину, популяризуємо її та передаємо нашим дітям, внукам", — зауважила керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Лана Вєтрова зареєструвала новий найціональний рекорд
Керівниця національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова. Фото: Суспільне Рівне

Найсмачніший борщ визначили за найбільшою кількістю донатів. Переможцем стала команда "Волонтерського штабу" з Житомирської області, яка отримала понад 15 тисяч гривень.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок