Більше, аніж торік: скільки абітурієнтів зареєструвались для складання НМТ-2023 на Рівненщині

Більше, аніж торік: скільки абітурієнтів зареєструвались для складання НМТ-2023 на Рівненщині

Більше, аніж торік: скільки абітурієнтів зареєструвались для складання НМТ-2023 на Рівненщині
. фото ілюстративне/УНІАН

Для участі у складанні національного мультипредметного тесту у 2023 році на Рівненщині зареєструвалося понад десять тисяч абітурієнтів. Це на дві тисячі більше, аніж торік, повідомив Суспільному завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ігор Опольський. І нагадав, що 3 травня завершується реєстрація на основну сесію НМТ.

3 травня — останній день, коли абітурієнти, які хочуть взяти участь у національному мультипредметному тестуванні, можуть подати електронні заявки через сайт Українського центру оцінювання якості освіти.

"Станом на 13:00 в Рівненській області подано 10 440 електронних заяв, які опрацьовують фахівці Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, безпосередньо зареєстровано в Рівненській області 10 210 учасників, 209 заяв наразі перебувають на доопрацюванні, їх повернули учасникам, бо виявили певні неточності при оформленні", — зазначив Ігор Опольський.

Він пояснив, що усунути неточності в заявах учасники можуть до неділі, 7 травня:

"Тобто це останній день, коли вони можуть зайти на свою персональну сторінку, подивитися, чому їм відмовили в завершенні процедури реєстрації, усунути недоліки і повторно надіслати свою електронну заяву на розгляд фахівцям Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Лише після будемо мати остаточну цифру, скільки в нас цьогоріч учасників основної сесії національного мультипредметного тестування, але наразі вона вже є більшою, аніж торік".

У 2022 році на Рівненщині було понад 8,5 тисяч учасників НМТ.

"Тобто цьогоріч у нас майже на дві тисячі збільшилась кількість учасників, це ми говоримо тільки про основну сесію. Сьогодні реєстрація завершується опівночі, але не треба тягнути до останньої секунди", — зауважив Ігор Опольський.

Читайте також: За попередньою інформацією на проходження НМТ зареєструвалися понад 276 тисяч вступників

Підтвердження реєстрації учасники отримують на свої персональні сторінки. Але не раніше, як за добу після відправки електронної заяви.

Також абітурієнтам 2023 року завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти РОППО дав пораду стежити за зміною інформації на своїх персональних сторінках:

"Подана й надіслана заява на обробку не означає те, що вони вже зареєстровані. Можуть бути якісь недоліки. Тому після подання заяви добу-дві-три заходити, щоб подивитися, чи зареєстрували, чи відмовили. Якщо трапилося так, що відмовили, до 7 травня необхідно оперативно усунути недоліки і відправити повторно на обробку до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Важливо виправити помилки і не лише завантажити зміни, а обов'язково натиснути опцію "надіслати на обробку". Якщо цю кнопку не натиснути, то регіональний центр не зможе побачити зміни, які учасник уніс".

Основна сесія національного мультипредметного тестування відбудеться 5-23 червня, а додаткова — 11-24 липня.

Читайте також

  • Рада офіційно визнала рашизм ідеологією Росії: експерт розповів, що це змінить
  • "Врятуй кінцівку". Як діє програма в Україні та хто може взяти участь
  • "Треба давати людям не тільки рибу, а й і вудку": хто в Україні може отримати насіння для весняної посівної через USAID

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок