70-річний чоловік, який з Донеччини приїхав на Полтавщину, пішов обирати інше село

70-річний чоловік, який з Донеччини приїхав на Полтавщину, пішов обирати інше село

Що відомо про чоловіка, якого з Донеччини евакуювали на Полтавщину із чотирма тваринами
Будинок у селі Бричківка Полатвської громади, який надали для проживання чоловікові із Донеччини. Суспільне Полтава

Переселенець Володимир із Донеччини, який разом із трьома коровами та собакою пішки евакуювався на Полтавщину, покинув наданий йому будинок у Полтавській громаді. Він вирушив далі.

Про це Суспільному розповів староста села Бричківка, куди привели чоловіка, Павло Бречко, а також місцеві жителі.

Наприкінці травня чоловік покинув власну домівку у селі Торське на Донеччині через обстріли Росії та вирушив з тваринами на Полтавщину. Із речей взяв невелику сумку, решту довелося викинути, бо зламався возик.

Евакуйований з коровами та собакою: де поселили чоловіка з Донеччини на Полтавщині
Чоловік під час евакуації зі своїми коровами. Фото: UAnimals

Як розповіла Суспільному керівниця комунікаційного відділу зоозахисної організації "UAnimals" Людмила Смоляр, Володимира з його худобою зустріла одна з українських захисниць на Донеччині. Вона дала чоловікові воду та їжу, попросила підтримки у фонду "Землячки", а ті звернулись до організації "UAnimals". Зоозахисники забрали чоловіка з тваринами поблизу Ізюма на Харківщині та довезли на Полтавщину.

Будинок знайшли у селі Бричківка Полтавської громади. На подвір’ї є сарай для корів. Через кілька днів Володимир вирушив далі у бік Диканьки. За словами місцевої жительки, яка спілкувалася з чоловіком напередодні, він залишив село, бо не знайшов гарних пасовищ для худоби.

70-річний чоловік, евакуйований з Донеччини, не лишився у Полтавській громаді: чому
Молоко, яке житель Донеччини лишив у дворі у селі Бричківка. Суспільне Полтава

Як розповів Суспільному староста села Павло Бречко, йому Володимир не повідомляв, що планує покидати будинок. Привіз для чоловіка новий візок, який передали йому волонтери, та очікував, що допоможе отримати довідку ВПО. Але чоловіка вже не було вдома.

В етері Суспільного керівниця комунікаційного відділу "UAnimals" Людмила Смоляр розповіла, що поки не має інформації, куди саме пішов чоловік та де перебуває нині. Волонтери будуть уточнювати місце перебування Володимира та його тварин.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок