Житель Полтавщини Олександр Каніболоцький проїде 1000 кілометрів, аби зібрати гроші для військових

Житель Полтавщини Олександр Каніболоцький проїде 1000 кілометрів, аби зібрати гроші для військових

Тисячу кілометрів планує здолати велосипедом 64-річний житель Полтавщини Олександр Каніболоцький, аби зібрати гроші для ЗСУ.

У такий спосіб чоловік підтримує військових втретє, 2022-го проїхав 500 кілометрів, а 2023 – 850, а 2024-го планує подолати 1000.

Житель Полтавщини Олександр Каніболоцький проїде 1000 кілометрів, аби зібрати гроші для військових
Олександр Каніболоцький під час попередніх велопробігів. Фото надав О. Каніболоцький
Дуже страшно. Мені так не було, коли я аналізую ту свою поїздку, як було, різні ситуації там були, то це набагато далі, складніше. Страшнувато на таку відстань, але буду пробувати. За перший велопробіг – 12 000 (гривень – ред.), для 72-ї бригади шини ми купили. А другий раз 26 800 я перерахував волонтерці, яка збирала для 5-ї штурмової бригади на автомобіль, — розповів Олександр Каніболоцький.

Стартова локація – Полтава, а кінцева – місто Буча на Київщині. І у зворотному напрямку. Загалом велосипедом проїде п’ять областей – Полтавську, Черкаську, Київську, Чернігівську та Сумську. Речей бере мінімум.

Ліків багато. І сердечні, і від тиску й високого, і низького. Все там є. Я виставляю фото, через міста я їду і фотографую усе – і природу і міста, і пам’ятники, все, що можу фотографую і викладаю свій номер карти.

Якщо дозволить здоров’я, цю дистанцію, каже, планує здолати за 12 днів. Свій велосипед чоловік готував заздалегідь.

Житель Полтавщини Олександр Каніболоцький вирушив у новий велопробіг
Велосипед Олександра Каніболоцького під час попередніх велопробігів. Фото надав О. Каніболоцький
Із осені почав перебирати, бо пенсія маленька, все по-трішку: те купив, те купив. Підкупив і за зиму зібрав. Усе нове. Шини нові, підшипники Велосипед – це мій помічник, він ніколи мене не підводив. Надія лише на нього, один на одного, бо ми тільки удвох їдемо.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок