На Полтавщину евакуюють пенсіонера, який з коровами та собакою пішки йшов з Донецької області

На Полтавщину евакуюють пенсіонера, який з коровами та собакою пішки йшов з Донецької області

Оновлено
З Торецька на Полтавщину евакуюють пенсіонера з коровами і собаками
Пенсіонер, якого з коровами та собаками евакуюють на Полтавщину. Фото: UAnimals

Чоловіка, який разом із трьома коровами та собакою пішки йшов із Торецька Донецької області, евакуюють на Полтавщину. Пенсіонера зустріли військовослужбовці, які й повідомили про нього волонтерам.

70-річного чоловіка, його трьох корів, а також собаку зустріли українські військовослужбовці.

"Вперше я побачила у Святогірську (Донецької області – ред.). Він йшов лісом з корівками, собачкою. Ми їхали на виїзд і не було змоги зупинитися. На другий день поїхали у бік Ізюму (Харківської області – ред.), зустріли дорогою, зупинилися, вирішили запитати, чи усе в порядку. Як виявилося, дідусь йшов з Торецька з трьома корівками і собачкою пішки, оскільки, на жаль, звідти волонтери не забрали. Запитали, можливо, чимось допомогти. Дідусь не хотів приймати допомогу, казав, що сам впорається, бо він сильний. Він за себе не так хвилювався, як за тваринок", — розповіла військовослужбовиця, яка зустріла чоловіка.

Військовослужбовиця зв’язалася з громадською організацією "Землячки", а ті – з "UAnimals". Про це Суспільному розповіла керівниця комунікаційного відділу зоозахисної організації "UAnimals" Людмила Смоляр.

"Спочатку йшлося про те, що ми не маємо ніяких контактів цього чоловіка, щоб подзвонити йому і спитати, де ви зараз. Тому здавалося, що історія безнадійна, але «Землячки» почали просити військовослужбовців, аби ті швидко на місцях пошукали, бо, можливо, дідусь не встиг швидко відійти. Вони його знайшли, попросили затриматися, почекати наш транспорт. Ми почали готуватися. Так склалося, що у нас був вільний екіпаж", — сказала Людмила Смоляр.

За словами Людмили, громадська організація "Землячки" допомогли із пошуком житла для чоловіка у Полтавській громаді. 29 травня евакуаційний екіпаж "UAnimals" прибув до чоловіка. 30 травня вони завантажили двох корів до автомобіля та доставили до нового місця проживання у Полтавській громаді. Після цього попрямували по чоловіка, ще одну корову та собаку. До кінця дня 30 травня їх мають привезти на Полтавщину.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок