Відремонтувати колектор у Полтаві, через який обмежили водопостачання, можуть дешевше запланованого

Відремонтувати колектор у Полтаві, через який обмежили водопостачання, можуть дешевше запланованого

На ремонт колектора у Полтаві, через провал якого частині містян обмежили водопостачання, можуть спрямувати менше грошей, ніж передбачали. Єдиний учасник тендеру оцінив роботи на меншу суму, ніж розрахували комунальники.

23 травня 2024-го року опублікували протокол розкриття тендерної пропозиції. Єдина компанія, яка узяла участь у тендері, стало товариство з обмеженою відповідальністю "Авто-М". Згідно з опублікованою документацією, основний вид діяльності товариства – це будівництво житлових і нежитлових будівель. Серед додаткових, зокрема, монтаж водопровідних мереж.

Учасник тендеру запропонував відремонтувати колектор за 12 мільйонів 507 тисяч 276 гривень. Це на понад 2,6 мільйона менше від початкової вартості, яку пропонувало комунальне підприємство "Полтававодоканал". Із компанією можуть укласти договір на виконання робіт. Завершити їх мають до 30 вересня 2024-го року за умови фінансування в повному обсязі.

Гроші на ремонт колектора раніше спрямувала Полтавська міська рада. 15 травня 2024-го року депутати міської ради погодили рішення про спрямування 10 мільйонів гривень на ремонт колектора. Це на 5 мільйонів менше, ніж було потрібно комунальникам. Іще 8,2 мільйона гривень погодився надати фонд "UNIСEF".

Чому сталася аварія на колекторі у Полтаві

Аварія сталася 6 травня 2024-го року на ділянці Супрунівської головної каналізаційної насосної станції у Полтаві. Порив виник через зношеність труби.

Загальна протяжність колектора 3 300 метрів, а аварійної ділянки – пів кілометра. Мережі проклали майже 50 років тому.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок